درباره ما

اکتیو مجموعه ای است که با هدف ارائه خدمات و سرویس های بین المللی که از سال 1400 کار خود را آغاز کرده و با فروش انواع اکانت های بین اللملی به مردم ایران امیدوار است تا رضایت خاطر مشتریان را کسب کند.

درباره ما

یکی از وظایف مهم اکتیو ارائه بهترین خدمت با بهترین قیمت و ارزان ترین برای مورد استفاده قرار گرفتن در تمامی اقشار جامعه میباشد.

شرکت ما همواره از شرق تا غرب را جستجو کرده تا روزنه هایی که بتوان تحریم ها را از پیش رو برداشت باز کند و بهترین قیمت را برای اکانت های مورد نظر ارائه داد. در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق کشور عزیزمان را از سیستم های مالی بین المللی کنار گذاشته اند ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سیستم های روز دنیا را برای کاربر ایرانی فراهم کنیم.

قوانین مربوط به پشتیبانی اکتیو و ساعات پاسخگویی

  • پشتیبانی اکتیو روز های تعطیل پاسخگو نمیباشد.
  • پشتیبانی تلفنی و شبکه های اجتماعی اکتیو (اینستاگرام، واتس اپ و تلگرام) همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی 4 عصر فعال است.
  • پشتیبانی اکتیو تا انتهای روز اشتراک محصولات مجازی پاسخگوی خریداران میباشد و در صورت بروز مشکل اقدام به تعویض اکانت میکند.

 

ماموریت

امروز اکتیو با نماد اعتماد و تاییدیه از وزارت صنعت معدن و تجارت بیش از 30هزار اشتراک موفق را در کمتر از دوسال به دست کاربر رسانده و تاحدودی در ارائه این نوع خدمت موفق بوده است.

چشم انداز

شرکت اکتیو با عضویت جوانان نخبه ایرانی همواره به راه خود برای پیدا کردن روش های ارائه اکانت با کیفیت و ارزان قیمت و همچنین پشتیبانی کامل از آن ادامه خواهد داد.

خدمات ما

مشتری مداری

رایج ‎ترین و شاید بزرگترین مانع بر سر راه عملکرد مبتنی بر مشتری مداری، در اصل، فقدان فرهنگ مشتری مداری سازمانی است. هنوز هم بیشتر سازمان‎ ها غالباً بر مبنای تمرکز بر محصول و فروش عمل می‎ نمایند.

اعتماد مشتری

راحتی و آسایش در عین حال با قیمت خیلی پایین. آیا ممکن است؟ بله، ما آن را برای شما آماده کرده ایم.همه چیز این جا آماده شده برای شما. شما می توانی که این جا بیشتر انتظار داشته باشی اما خیلی کمتر هزینه پرداخت کنی.

هزینه آگاهانه

بهترین، چیزی است که ما متخصص آن هستیم. درست همین‌جا و همین حالا وقتشه! کیفیتی که انتظارش رو داری با قیمتی که انتظارش رو نداری! فضایی مهیج برای خرید همه اعضای خانواده

سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن