معرفی و آموزش ساختن استیکر سفارشی در تلگرام پرمیوم

استیکر سفارشی

Telegram Messenger یکی از محبوب ترین پیام رسان های آنلاین در سر تا سر جهان است که اخیرا نسخه های پرمیوم خود را با دریافت حق اشتراک در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از قابلیت های این اشتراک، ساخت و ایجاد انواع استیکر سفارشی تلگرام پرمیوم است که مزایای بی شماری برای کاربران دارد. شما می توانید این استیکرها را با ساده ترین روش ها در ساختار این برنامه ایجاد کنید. این قابلیت های ویژه کیفیت پیام رسانی شما را در بخش های مختلف این برنامه افزایش می دهد. 

ایجاد استیکر سفارشی در تلگرام 

برای ساخت یک استیکر سفارشی در تلگرام پرمیوم باید چند مرحله را پشت سر هم انجام دهید. با وجود دسترسی به طیف گسترده ای از استیکرهای فان، رسمی و… در این برنامه برخی کاربران به استیکرهای شخصی سازی شده نیاز دارند. به همین خاطر از این قابلیت در نسخه های پریمیوم استفاده می کنند. در این بخش با مراحل ایجاد استیکرهای سفارشی آشنا می شوید:

آماده سازی مواد اولیه!

 1. اول از همه نسخه پریموم تلگرام را از کارشناسان اکتیو خریداری کنید. 
 2. یک نرم افزار ویرایشی در سیستم خود اجرا کنید؛ مثلا Adobe Photoshop یا GIMP
 3. از قابلیت های طراحی دستی در اسکنرها استفاده کنید. 
 4. تصاویر مورد نظر برای تبدیل استیکر را مشخص کنید. 
 5. در اکانت تلگرام مورد نظر ایموجی های تلگرام پرمیوم را وارد کنید. 

طراحی استیکرها

وقتی مواد اولیه ساخت استیکرها در سیستم شما فراهم شدند، خلاقیت خود را به کار ببرید و استیکرهایی بر اساس نوع نیازهای موجود طراحی کنید. در این زمینه نکات زیر کارایی خواهند داشت:

 1. ابتدا موضوع استیکر خود را مشخص کنید؛ هر بسته استیکر برای انتقال پیام های مشخصی ایجاد می شود. بعضی از آن ها برای انتقال احساسات، برخی برای گفت و گوهای روزانه و برخی با محتوای فان طراحی شده اند. 
 2. به طرح های خود جزییات بیشتری اضافه کنید. رنگ و لعاب هر تصویر یا متونی که به آن ها اضافه می شود، جذابیت استیکر را بیشتر می کند. برای طراحی استیکر شخصی خود باید به جذابیت آن دقت داشته باشید. 
 3. برای استفاده از قابلیت ساخت استیکر سفارشی تلگرام پرمیوم حتما به بهینه سازی اندازه تصاویر دقت داشته باشید. در ابزارهای ویرایشی مورد نظر ابعاد تصاویر را بر روی اندازه استاندارد ۵۱۲×۵۱۲ تنظیم کرده و شکل نهایی آن را به صورت مربعی در نظر بگیرید. 
 4. برای ساخت  استیکر سفارشی در تلگرام پرمیوم می توانید از طراحی های دیجیتالی آماده نیز استفاده کنید. شما می توانید این طرح ها را به صورت دستی هم بکشید. 
استیکر سفارشی تلگرام پرمیوم

انتشار پک استیکر شخصی 

یکی از مزایای استفاده از قابلیت استیکر سفارشی تلگرام پرمیوم، کسب درآمد برای ساخت استیکرهای اختصاصی کاربران است. شما می توانید پس از طراحی هر یک از این پک ها، استیکرهای جذاب خود را به کاربران ارائه دهید و یک شغل همیشگی داشته باشید. در این مرحله نکات زیر مورد توجه هستند:

 1. از قالب های پی ان جی برای افزایش کیفیت و شفافیت تصاویر استیکرها استفاده کنید. 
 2. برای انتشار حرفه ای تر استیکرها، یک بسته استیکر بسازید و در ربات های مخصوص آن ها را منتشر کنید. این بسته ها را نام گذاری کرده و ایموجی مربوط به هر استیکر را در آن ها مشخص کنید. 
 3.  استیکر سفارشی در تلگرام پرمیوم را مرور کرده و در ربات مورد نظر دکمه انتشار آن را بزنید. 

با دنبال کردن این مراحل همه افراد بدون تجربه هنری خاصی می توانند استیکرهای دلخواه خود را در این برنامه بسازند. 

مهمترین نکات ساخت استیکر در تلگرام پرمیوم 

پیش از طراحی یک استیکر جدید و زمان گذاشتن برای فرایند اجرای آن، حتما به استیکرهای پیش ساخته ای که خود برنامه در اختیار شما قرار می دهد، توجه داشته باشید. این استیکرها با تنوع وسیعی در دسترس کاربران قرار می گیرند و نیازهای آن ها را در همه زمینه ها برآورده می کنند. با در نظر گرفتن برخی نکات در این حوزه بهتر عمل می کنید:

 1. توصیه می کنیم در این زمینه از طرح های ساده استفاده کنید که قابل درک و کامل باشند. 
 2. حتما رنگ های روشن و طرح های برجسته را در این زمینه مورد توجه قرار دهید. 
 3. استیکر سفارشی تلگرام پرمیوم را با سبک های مشخص طراحی کنید. این استیکرها باید از یک طرح مشخص پیروی کنند. 

استفاده از ربات Stickers

برای استفاده از قابلیت استیکر سفارشی در تلگرام پرمیوم، باید به ربات Stickers مراجعه کنید. در این ربات باید گزینه newemojipack را ارسال کرده و فرایند انتشار استیکرهای ساخته شده را دنبال کنید. در ربات استیکرهای تلگرام، گزینه Static emoji را انتخاب کرده و مجموعه جدید ایموجی ها را بسازید. سپس مجموعه استیکرهای شما در ربات نامگذاری می شوند. 

پس از مشخص شدن هر استیکر سفارشی تلگرام پرمیوم در ربات استیکرز، یک آیتم از میان استیکرهای پیش ساخته کیبورد برای آن انتخاب خواهد شد. با انتخاب ایموجی مشخص شده، استیکر مورد نظر ظاهر خواهد شد. این فرایند را برای همه استیکرهای آماده شده تکرار کنید. پس از تکمیل استیکرها در مجموعه مورد نظر، گزینه send/publish را بزنید. 

در ربات استیکر سفارشی در تلگرام پرمیوم می توانید یک تصویر شاخص را برای مجموعه استیکرهای خود مشخص کنید تا با استفاده از آن در فهرست استیکرها معرفی شود. شما باید یک نام کوتاه برای این مجموعه استیکر مشخص کنید. در ادامه بر روی لینک ارائه شده در ربات کلیک کرده و گزینه Add emoji را انتخاب کنید. سپس از استیکرهای جدید خود در چت ها و پیام های روزانه لذت ببرید!

جمع بندی

استفاده از یک استیکر مفهومی که متناسب با کسب و کار و اهداف کاری شما طراحی شده یک فرصت ایده آل برای جلب توجه بیشتر کاربران است. به همین خاطر انواع استیکر سفارشی تلگرام پرمیوم مورد توجه کاربران این برنامه قرار گرفته اند. شما می توانید این استیکرها را با استفاده از ابزارهای ویرایشی ساده به سهولت ایجاد کرده و از مزایای آن ها برای تبلیغ بیشتر کانال یا گروه های شغلی استفاده کنید. در این بخش به روش ساخت استیکر سفارشی در تلگرام پرمیوم پرداختیم؛ در نظر گرفتن نکات طراحی این استیکرها، بهره وری از این قابلیت نسخه پرمیوم را افزایش می دهد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن