اکانت گیت هاب GitHub

اکانت گیت هاب

اکانت گیت هاب یکی از بزرگترین پلتفرم های میزبانی پروژه های بزرگ و کوچک است.

اکانت گیت هاب یکی از بزرگترین پلتفرم های میزبانی پروژه های بزرگ و کوچک است. این برنامه برای اولین بار در آمریکا ارائه شده و امروزه با هدف بهبود همکاری در کارهای تیمی مورد استفاده کمپانی های بزرگ قرار می گیرد. کنترل ورژن نیز از مهمترین قابلیت های این برنامه است که سازماندهی پروژه ها را ساده تر می کند.

4.6
77/4 هزار مرور
 
۱ میلیون

بارگیری ها

نوجوان

مزایای استفاده از گیت هاب چیست؟

خرید اکانت گیت هاب امتیازات بی شماری برای کاربران به وجود می آورد. اما باید دید که استفاده از کلیت این برنامه چه مزایایی به دنبال دارد. برخی از این مزیت ها به شرح زیر هستند:

  • امکان همکاری نرم از مهمترین مشخصه های این برنامه است که آن را در میان کد نویس های جهانی به برتری رسانده است.
  • کدنویسان از امکانات مربوط به تست نسخه های تولید شده نیز استقبال می کنند و با این قابلیت ها خدمات خود را حرفه ای تر ارائه می دهند.
  • امکان یادگیری زبان های جدید در برنامه نویسی و مهارت هایی که به پیشرفت بیشتر خدمات کدنویس ها می انجامند نیز خرید اکانت GitHub pro را افزایش داده است. در این برنامه دریایی از اطلاعات وسیع در این حوزه وجود دارد؛ شما می توانید، با کمی وقت گذاشتن اطلاعات بسیاری از محتوای درونی برنامه به دست می آورید.
  • اشتراک گذاری نسخه های تولید شده نیز این برنامه را به اوج شهرت رسانیده است. به این ترتیب نسخه های شما به سادگی در معرض تحلیل و بررسی قرار می گیرند.

به طور کلی عضویت در این برنامه رزومه حرفه ای شما را قوی تر می کند و پیش روی پروژه های شما را تخصصی تر خواهد کرد.

نحوه خرید اشتراک گیت هاب

خرید اکانت گیت هاب پرو و فعال سازی نسخه های پریمیوم این برنامه به سهولت انجام می شود. برای ورود به برنامه ابتدا باید دو تایید اولیه آن را فعال کنید. پیش از خرید اشتراک ابتدا باید کدهای ورودی را به دست آورید. برای این منظور به اکانت خود وارد شده و گزینه setting را انتخاب کنید. سپس از قسمت account security گزینه Two-factor authentication بیابید و به دنبال enable این گزینه بگردید.

سپس صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در آن یک دکمه سبز رنگ مشاهده می شود که با فشردن آن وارد بخش بعدی فعال سازی برنامه می شوید. در این قسمت باید set up sms  را انتخاب کنید. سپس کد 16 رقمی ریکاوری برنامه برای شما ارسال می شود. در صورتی که اس ام اس های ارسال شده در دسترس شما قرار نمی گیرند، استفاده از کدهای یک بار مصرف برنامه نیز برای تایید دو مرحله ای میسر خواهد بود.

برای این که فرایند ورود شما به برنامه بدون دردسر انجام شود، باید از کلیه کدهای موجود در صفحه بکاپ بگیرید و سپس گزینه next  را بزنید. برای خرید اکانت گیت هاب یکی از کدهایی که در برنامه استفاده نکرده اید را به همراه اطلاعات مورد نیاز برای فروشگاه مورد نظر خود ارسال نمایید.

اکانت رایگان گیت هاب

برای خرید این اکانت ها باید از قیمت اکانت گیت هاب نیز اطلاع کسب کرده و هر یک از پلن های این برنامه را از نظر قیمتی بررسی کنید. اما پیش از پریمیوم سازی این برنامه باید یک اکانت مخصوص به خود  داشته باشید. به طور کلی ظاهر برنامه گیت هاب کمی پیچیده است. اما با یادگیری چند نکته ساده در این زمینه به سادگی می توانید، برنامه را راه اندازی کرده و از قابلیت های آن استفاده کنید.

پیش تر باید دید، اکانت گیت هاب چیست و از چه سایتی می توان به آن دسترسی داشت؟ در این مرحله باید بدانید که عضویت در برنامه گیت هاب به صورت رایگان انجام می شود و با یک حساب کاربری ساده به بانک اطلاعاتی کاملی در این حوزه دسترسی پیدا می کنید. تا به این جا نیازی به خرید اکانت گیت هاب ندارید و به صورت رایگان از این اطلاعات استفاده خواهید کرد.

ویژگی هایی مانند ردیابی و تکه کدها و امکانات مربوط به مدیریت پروژه ها نیز در این اکانت های رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرند. اما در نسخه های رایگان برنامه تنها 3 نفر همکار در هر پروژه حضور خواهند داشت. برای تعامل با بیشتر از 3 همکار باید حتما خرید اکانت GitHub pro  را انجام داده و از نسخه های پریمیوم استفاده کنید. اما استفاده از این نسخه های رایگان برای ساخت پروژه های کوچک بسیار کارایی خواهد داشت.

سیستم کنترل گیت هاب

برای خرید اشتراک گیت هاب و دسترسی به اکانت های پریمیوم شده و غیر رایگان برنامه باید حتما سیستم کنترل گیت را در دسترس داشته باشید. این سیستم توسط یکی از اسطوره های عرصه برنامه نویسی طراحی شده و جذابیت های بسیاری برای فعالان این حوزه خواهد داشت. این سیستم به کدنویس ها این امکان را می دهد که به صورت گسترده با هم همکاری داشته باشند و نسخه های مختلف هر اپلیکیشن را بررسی کرده و ایرادات آن ها را برطرف کنند.

با استفاده از این سیستم کنترلی، کار کردن بر روی پروژه های مشترک از راه دور نیز میسر خواهد بود. این مسئله قدرت همکاری برنامه نویسان جهان را افزایش داده و به پیشرفت هر چه بیشتر این فناوری انجامیده است.

استفاده از مخزن های گیت هاب

برای خرید اکانت گیت هاب پرو باید با قابلیت های مختلف این برنامه آشنایی داشته باشید. به جز سیستم کنترلی گیت، در هر یک از نسخه های رایگان و غیر رایگان آن از مخزن هایی برای سازماندهی و گردآوری پروژه نیز استفاده می شود. این مخزن ها را به نام repo می شناسند و فایل های تصویری، اکسل شیت ها و… را در آن جا قرار می دهند.

جمع بندی

قیمت اکانت گیت هاب با در نظر گرفتن قابلیت های متعددی که در اختیار فعالان این عرصه قرار می دهد، بسیار ناجیز است و تعرفه های پایینی دارد. از این رو استفاده از این برنامه به همه برنامه نویسان دنیا توصیه می شود. استفاده از آن بسیار ساده است؛ افراد با کمی تمرین در نسخه های رایگان گیت هاب، مهارت لازم را برای استفاده از قابلیت های تخصصی برنامه به دست می آورند.

سوالات متداول

جهت خرید اکانت گیت هاب می‌توانید به وبسایت رسمی آن مراجعه کنید و از قسمت “ثبت‌نام” عضو شوید. همچنین، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاینی مانند Amazon و iTunes برای خرید اکانت استفاده کنید.

هزینه اکانت گیت هاب بسته به نوع طرح انتخابی شما متفاوت است. طرح‌های ماهانه و سالانه قابل دریافت هستند و هزینه آن‌ها به ترتیب حدود $7 و $84 می‌باشد.

بله، اکانت گیت هاب قابلیت لغو عضویت را دارد و شما می‌توانید در هر زمان که خواستید از این سرویس صرف نظر کنید.

پس از خرید اکانت گیت هاب، شما می‌توانید به پروژه‌های مختلف دسترسی پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن گیت هاب به پروژه‌های مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

بله، اکانت گیت هاب به صورت تیمی قابل استفاده می‌باشد و شما می‌توانید با دعوت کردن اعضای تیم خود، با هم به پروژه‌ها و کدهای مختلف دسترسی پیدا کنید.

خرید اشتراک گیت هاب
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن