تریدینگ ویو TradingView

خرید اکانت tradingview پرمیوم اپلیکیشنی آنلاین برای جمع آوری سهام و معاملات است که می تواند برای همه مبتدیان و معامله گران فعال و حرفه ای، مفید و کاربردی باشد. با خرید اکانت تریدینگ ویو پریمیوم از فروشگاه اکتیو می توانید از امکانات و فرصت های این برنامه بهره مند شوید.

پلتفرم view  trading برای اولین بار در ماه ژوئن 2012 تحت عنوان یک پلتفرم اجتماعی برای معاملات سهام راه اندازی شد، و زبان برنامه نویسی اسکریپت خود را ارائه کرد که به کاربران اجازه می دهد نمودارها و شاخص ها را تنظیم و مشاهده کنند. خرید اشتراک پرمیوم تریدینگ ویو به دلایل مختلف و همچنین تطبیق پذیری آن، همچنان یک انتخاب محبوب در بین معامله گران و شرکت های مالی است.

از ویژگی های این پلتفرم می توان به ارائه ابزارهای نقشه برداری گسترده و مبتنی بر ابر برای تحقیق و همچنین امکان همکاری آنلاین با سایر معامله گران اشاره کرد.

نقطه ضعف اکانت تریدینگ ویو پریمیوم این است که بیشتر کارگزاران اصلی هنوز مستقیماً در آن ادغام نشده اند، بنابراین باید با آن ها جدا از کارگزاران انتخابی خود معامله کنید. ولی از سمت دیگر این برنامه به شما امکان می دهد مفاهیم جدید بازار را به راحتی بررسی کنید. همچنین نوسانات بازار، نتایج بالقوه نمودار سهام، همکاری و ارتباط با معامله گران از دیگر ویژگی های خرید اکانت پرمیوم tradingview  هستند که می توانید در هر دستگاهی از آن ها استفاده کنید.

TradingView: Track All Markets

4٫8

332 هزار مرور

10 میلیون

بارگیری ها

عمومی

اکانت TradingView تریدینگ ویو چیست؟

اشتراک پریمیوم TradingView  یک شبکه اجتماعی مبتنی بر ابر و نرم افزار تجزیه و تحلیل نمودار برای معامله گران فعال بازار پول و سرمایه در تمام سطوح است. این پلتفرم حدود 30 میلیون کاربر در ماه دارد. برای استفاده از این پلتفرم شما نیاز به خرید اکانت تریدینگ ویو پرمیوم دارید. این اکانت جدیدترین و پیشرفته ترین نسل پلتفرم های معاملاتی و ابزارهای فنی در وب است که نمودارهای قیمت، تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، سیگنال های بیت کوین و ابزارهای مالی را ارائه می دهد.

همچنین این ابزار یک فرم کاربردی است که با کمک داده کاوی و هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل بازار مالی و جهانی مانند پیش بینی قیمت بیت کوین، سیگنال های ارز دیجیتال، فارکس و غیره را در اختیار معامله گران قرار می دهد.

اگر کاربر مبتدی هستید، نمودارها را با بهترین دید و ظاهر خواهید دید و اگر کاربر حرفه ای و فعالی هستید، می توانید نمودارهای خود را با متن و الگوهای شخصی ترسیم کنید، در حالی که این پلتفرم شما را ناامید نخواهد کرد.

چرا نیاز به خرید اکانت TradingView Premium داریم؟

تریدینگ ویو یک پلت فرم دقیق و هوشمند با بیش از 50 ابزار طراحی هوشمند و مجموعه ای از ابزارهای تحلیل عمیق بازار است که محبوب ترین مفاهیم معاملاتی را پوشش می دهد. نشانگرهای محبوب این برنامه از پیش ساخته شده و آماده استفاده هستند.

حداقل 100000  شاخص ایجاد شده توسط اعضا، بیش از 50 ابزار طراحی هوشمند، نشانگر حجم، تشخیص الگوهای مختلف، تجزیه و تحلیل در چندین بازه زمانی و… همه این ها تنها بخش کوچکی از مزایای خرید اکانت تریدینگ ویو می باشد. در ادامه با مزایای بیشتری از این پلتفرم آشنا خواهید شد.

1. امکانات و قابلیت های حرفه ای

هنگامی که یک اشتراک پریمیوم تریدینگ ویو دارید، به برخی از ابزارها و امکانات خاص دسترسی دارید و یکی از این ابزارهای ارزشمند نمودار نمای معاملاتی است. نموداری که اطلاعات ارزشمند و قابل فهمی را در مورد سهام یا ارز به کاربر نشان می دهد. شما به راحتی می توانید این نمودارها را به اشتراک بگذارید و حتی از آن ها درآمد کسب کنید.

بخش اخبار و اطلاعات این سرویس معاملاتی پرمیوم، پرطرفدارترین و پربازدیدترین بخش است. بسیاری از معامله گران از این بخش استفاده می کنند و اطلاعات زیادی در مورد بازار به دست می آورند.

2. دسترسی به خبرهای جدید روز بازار

منابع و داده‌های مورد استفاده در Trading View قابل اعتمادترین اطلاعات در صنعت هستند، به همین دلیل است که خرید اکانت Premium Trading View  بسیار محبوب است.علاوه بر این، این ابزار همیشه داده ها را چندین بار با چندین تیم متخصص بررسی می کند و سپس منتشر می نماید.

3. اعتبار و قابلیت اعتماد بالا در اکانت تریدینگ ویو

بازار بورس ایران در اکانت TradingView

برخی از شرکت های ایرانی نیز با استفاده از داده های معاملاتی و داده های بازار سهام ایران، نمادهای بورس تهران را در این پلتفرم ادغام کرده اند. این وب سایت توسط سرمایه گذاران در بازارهای مالی در سراسر جهان مانند بازار سهام و بازار ارز استفاده می شود.

سایر بازارها شامل: سهام، معاملات آتی، همه شاخص های اصلی، فارکس، ارزهای دیجیتال و قراردادهای تفاوت CFD هستند.
در مقابل، خرید اکانت تریدینگ ویو پریموم جامع ترین و پیچیده ترین پلتفرم برای نمودارهای روی صفحه و ابزارهای فنی است. با استفاده از این برنامه و با ارائه ویژگی هایی مانند اندیکاتورها و نوسانگرها در اختیار معامله گران، نیازی به انجام تحلیل تکنیکال یا بنیادی از هر دو طرف ندارید.

پلت فرم تجزیه و تحلیل معاملات اسکریپت شده TradingView به کاربران اجازه می دهد تا نمودارها و شاخص ها را سفارشی کنند. خرید اشتراک TradingView پریمیوم به دلیل سازگاری بالا، انتخاب محبوبی در بین معامله گران فعال و کسب و کارهای مبتنی بر نرم افزارهای مالی محسوب می شود.

کاربران می توانند از این پلتفرم معاملاتی در هر دستگاهی برای یادگیری استراتژی های جدید، بررسی نوسانات بازار، نمودارهای احتمالی، همکاری با معامله گران دیگر، چت، پرسیدن سؤال و تجارت استفاده کنند. این سرویس همچنین یک شبکه اجتماعی برای فروشندگان است که در آن می توانید با افراد دیگر تبادل نظر کنید و فروشندگان محبوب را دنبال کنید.

ویژگی های خرید اکانت Trading View پریمیوم

  • بیشتر از دوازده مدل نمودار قابل تنظیم
  • روش های خود را بر اساس قوانین ریاضی ایجاد و اعمال کنید.
  • بیشتر از هشت مدل نمودار در هر برگه
  • همه بازه های زمانی شناخته شده را تعریف کنید و نمودارهای میله ای را بر اساس آن ها تجزیه و تحلیل نمایید.
  • بررسی بازار بازده بر اساس سرعت مشخص شده شما
  • انجام تجزیه و تحلیل فنی سیستماتیک با معاملات قبل از نمایش
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن