اکانت ای اچ رف ahref

خرید اکانت ahrefs

اکانت ahref یک ابزار سئو عالی حتی برای سئو کاران مبتدی است. خرید اشتراک ای اچ رف پرمیوم مجموعه کاملی از ابزارهای مدیریت بازاریابی دیجیتال است.

ابزارهای سئو مانند خرید اکانت ahrefs پرمیوم به صاحبان وب سایت و سئوکاران کمک می کند تا در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشند. در واقع، این ابزارها از جمله مهمترین و اساسی ترین ابزارهای هر متخصص سئو هستند، زیرا با کمک به ابزار به راحتی می توان وب سایت ها را از جوانب مختلف مانند تجزیه و تحلیل بک لینک ها، کلمات کلیدی و به طور کلی هر چیزی که در سئو مهم است بررسی کنیم. در این گزارش از سایت اکتیو قصد داریم یکی از بهترین ابزارهای سئو به نام ای اچ رفس یا اشتراک ahrefs را که در بین کارشناسان سئو و مدیران سایت ها محبوبیت دارد، به شما معرفی کنیم.

خرید اکانت اشتراکی ahrefs

Ahrefs

3٫1

338 مرور

50 هزار

بارگیری ها

عمومی

مزایای خرید اکانت ahrefs پریمیوم

یکی از بهترین ویژگی های خرید اشتراک ahrefs سرعت بالای تجزیه و تحلیل لینک های دریافتی به سایت شما است، که درک آنچه در سایت شما اتفاق می افتد را آسان می کند. علاوه بر اطمینان از اتصال با سرعت بالا، ابزارهای اضافی زیادی در ahrefs داریم که در زیر مشاهده می کنید:

 1. می توانید از ابزار تحقیق کلمات کلیدی در Ahrefs برای جستجو و بررسی کلمات کلیدی و یافتن عبارات کلیدی با پتانسیل بالا در زمینه های مختلف استفاده کنید.
 2. با خرید اکانت سایت ahrefs پرمیوم به تمامی ابزارهای مهمی که برای پروژه سئوی خود نیاز دارید، دسترسی خواهید داشت.
 3. با استفاده از ابزار تحقیق بک لینک در ای اچ رفس می توانید به راحتی تک تک بک لینک های وب سایت خود و رقبای خود را تحلیل و بررسی کنید. و استراتژی ساخت لینک، خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی سایت خود را تغییر دهید.
 4. با کمک سیستم تایید دامنه ahrefs می توانید با هزینه ای قابل قبول با سایت های نامحدود روی این ابزار کار کنید.
 5. Ahrefs یک معیار ارزشمند به نام پتانسیل ترافیک را ارائه می دهد، که به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را پیدا کنید که می توانند در آینده ترافیک جذب کنند.

قابلیت های مهم اشتراک Ahrefs

 • ابزار تحلیل رقابت بین سایت ها
 • ابزار رتبه بندی وب سایت و بررسی موقعیت و جایگاه سایت در صفحه نتایج جستجوی گوگل
 • وسیله ای قوی و کاربردی برای تحقیق کلمات کلیدی هدف
 • اکانت ahrefs ابزاری دقیق برای نظارت بر بک لینک ها
 • ابزار نظارت بر وب سایت 
 • ابزاری برای جستجو و بررسی محتوای داخلی صفحات

خرید اکانت ahref چیست؟

Ahrefs یک سرویس آنلاین است که در سال 2011 راه اندازی شد. این ابزار یکی از بهترین ابزارهای سئو است که می توانید از آن برای تحلیل دقیق و حرفه ای سئوی سایت خود استفاده کنید. خرید اکانت پریمیوم Ahrefs در واقع یکی از ابزارهای مهم در زمینه خدمات سئو می باشد و برای بررسی بک لینک در سایت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

در ابتدا این ابزار سئو تنها به تجزیه و تحلیل بک لینک های صفحه مورد نظر شما مانند سایت های رقبا کمک می کرد؛ اما امروزه می توانیم از این ابزار برای تجزیه و تحلیل تمام جنبه های یک سایت مانند بک لینک ها و انواع آن ها، بررسی کلمات کلیدی، نرخ ترافیک ارگانیک سایت و … استفاده کنیم. در واقع این ابزار به شما کمک می کند تا رتبه های بالاتری در موتور جستجوی گوگل کسب کنید و سئوی وب سایت خود را بهبود ببخشید.

خرید اکانت ahref پرمیوم ابزاری عالی برای بررسی و سپس ایده گرفتن از تکنیک های SEO مورد استفاده توسط بزرگترین و بهترین وب سایت ها و سپس اعمال آن در وب سایت خود است. اگر به دنبال بهینه سازی سئوی وب سایت خود هستید،Ahrefs تمام ابزارهای مورد نیاز شما را دارد.

تجزیه تحلیل و بررسی بک لینک ها با خرید اکانت Ahrefs

با استفاده از این ابزار می توانید بک لینک های سایت خود و سایر افراد را به طور کامل بررسی کنید و اطلاعات دقیقی در مورد آن ها به دست آورید. این اطلاعات شامل پیوندهای منبع و صفحات مرتبط و انکرتکست های مورد استفاده در پیوندها است.

بررسی بک لینک های سایت شما قدم خوبی برای شروع یک کمپین سئو است. خرید اشتراک ای اچ رفس اطلاعات ارزشمندی را برای کمک به شما در تصمیم گیری بهتر در مورد استراتژی ساخت لینک ها ارائه می دهد.

بررسی و آنالیز دقیق ترافیک سایت رقیب خرید اکانت اشتراکی ahrefs

با خرید اکانت اشتراکی ahrefs می توانید کلیدواژه های برتر وب سایت رقیب خود را به همراه میزان ترافیک هر کلمه کلیدی با جزئیات مشاهده کنید. دانستن اینکه کدام صفحات در سایت های رقیب بیشترین ترافیک ارگانیک را دارند و با کدام کلمات کلیدی در صفحه اول نتایج جستجو قرار دارد، به شما کمک می کند استراتژی محتوای خود را توسعه دهید.

پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با اشتراک ای اچ رفس

ابزار جستجوی کلمات کلیدی در اکانت پرمیوم Ahrefs می تواند هزاران کلمه کلیدی مرتبط را بر اساس صنعت و محتوای سایت شما به شما معرفی کند. اطلاعاتی مانند میزان رقابت و هزینه CPC برای هر کلمه کلیدی نیز در پلتفرم های تبلیغاتی نمایش داده می شود، بنابراین می توانید بهترین کلمات کلیدی صنعت خود را هدف قرار دهید.

علاوه بر این Keyword Explorer ای اچ رفس به شما کمک می کند تا با ارائه روندهای ترند سالانه موتور جستجو، بینشی در مورد رفتار کاربر در صنعت خود کسب کنید.

پیدا کردن محتوای مناسب کسب و کار شما با خرید اکانت ahrefs

با استفاده از Content Browser در اشتراک ای اچ رفس پریمیوم خود، می توانید با وارد کردن کلمه کلیدی مورد نظر، مطالب مرتبط در صنعت خودتان را مرور کنید. برای هر قسمت از محتوا، اطلاعاتی از جمله تعداد اشتراک های رسانه های اجتماعی، تعداد بک لینک ها و میزان ترافیک ارگانیک نیز در دسترس است. با بررسی این اطلاعات می توانید علایق کاربران خود را درک کرده و محتوایی را ایجاد کنید که به کاربران شما مرتبط باشد.

سوالات متداول

برای خرید اکانت AHREFS به وب سایت رسمی AHREFS مراجعه کنید و پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب پلن، اطلاعات خود را وارد کرده و با استفاده از یکی از روش‌های پرداخت (کارت اعتباری، PayPal و …) هزینه را پرداخت کنید.

خیر، Ahrefs نسخه رایگانی ندارد و تنها با خرید اکانت می توانید از امکانات آن استفاده کنید.

در هنگام خرید اکانت AHREFS، در صفحه پرداخت، قسمت کد تخفیف را پر کنید و پس از تایید کد تخفیف، قیمت نهایی اکانت شما با توجه به درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.

بله، یکی از قابلیت های AHREFS تحلیل رقبا است که با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات رقبا را بدست آورده و استراتژی بهینه سازی خود را بر این اطلاعات تنظیم کنید.

بله، با استفاده از AHREFS می‌توانید کلمات کلیدی مرتبط با صفحات وب سایت خود را بدست آورده و محتوای خود را بر اساس این کلمات بهینه کنید. همچنین با استفاده از AHREFS می‌توانید میزان رتبه و ترافیک صفحات خود را مانی

بله، با استفاده از قابلیت “Site Explorer” در Ahrefs، می‌توانید عملکرد لینک‌های برگشتی خود را مانیتور کنید و از آن برای بهبود استراتژی لینک سازی خود استفاده کنید.

بله، با استفاده از قابلیت “Keyword Explorer” در Ahrefs، می‌توانید کلمات کلیدی مرتبط با صفحات وب سایت خود را بدست آورده و استراتژی بهینه سازی خود را بر این اط

خرید اکانت ahrefs
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن