اکانت آمازون پرایم Amazon Prime Video

اکانت آمازون پرایم ویدیو

با خرید اکانت آمازون پرایم ویدیو، صدها فیلم و سریال و محتواهای اختصاصی را در این برنامه مشاهده خواهید کرد.

اکانت پرایم ویدیو با نام سابق آمازون پرایم ویدیو در دسترس کاربران عزیز قرار می گیرد. این سرویس به صورت اینترنتی و پولی به کاربران ارائه می شود. کارایی آن با کاربردهای وب سایت آمازون متفاوت است و به کاربران عادی این وب سایت ارائه نمی شود. با استفاده از یکی از این اکانت های کاربردی، صدها فیلم و سریال و محتواهای اختصاصی را در این برنامه مشاهده خواهید کرد. این قابلیت های مهم توسط کمپانی آمازون فراهم شده و در اختیار کاربران سراسر دنیا قرار می گیرند. بسیاری از کمپانی های فیلم سازی دنیا، همکاری گسترده ای با این برنامه پخش ویدیو دارند و مجوزهای پخش فیلم ها را به صورت اینترنتی خریداری می کنند.

3.4
3٫79 میلیون مرور
 
500 میلیون

بارگیری ها

نوجوان

نحوه استفاده از اشتراک پرایم ویدیو

نکته جالب در خصوص استفاده از اکانت آمازون پرایم ویدیو، دسترسی بدون محدودیت به این برنامه است. برخلاف بسیاری از برنامه های خارجی که در کشور ما با استفاده از فیلتر شکن مورد استفاده قرار می گیرند،  آمازون پرایم ویدیو فیلتر نیست و با یک سرویس اینترنت ساده در دسترس مردم قرار می گیرد. اشتراک های این برنامه با دو روش در اختیار کاربران قرار می گیرند. برخی از این اکانت ها اختصاصی هستند و برخی نیز به صورت اشتراکی به کاربران ارائه می شوند. قیمت هر یک از این اشتراک ها بسته به قابلیت های موجود در آن ها متفاوت است. در ادامه بیشتر با اشتراک های این برنامه آشنا می شوید.

آشنایی و خرید اکانت های اختصاصی آمازون پرایم

اشتراک آمازون پرایم ویدیو به صورت اختصاصی نیز خرید و فروش می شود. این اکانت ها فقط به یک نفر اختصاص داده شده و در اختیار یک فرد هستند. این اکانت ها هک یا کرک نشده و به صورت اورجینال به فروش می رسند. قیمت اکانت آمازون پرایم ویدیو به صورت اختصاصی، کمی بیشتر تعیین می شود. اما قابلیت های متعدد و امکانات گسترده ای که هر یک به کاربران ارائه می دهند، توجه مشتریان را جلب کرده است. فعال سازی این برنامه از طریق ارسال یک پیام به ایمیل افراد انجام خواهد شد. فعال سازی اکانت های اختصاصی آمازون پرایم ویدیو به سهولت انجام می شود و از روش های قانونی در این زمینه استفاده می کنند. این اکانت ها در طول دوره اشتراک با قطعی سیستم مواجه نمی شوند و بدون محدودیت بر روی انواع دستگاه های مورد نظر کاربران نصب خواهند شد.  اگرچه اکانت رایگان آمازون پرایم هیچ هزینه ای برای کاربران به دنبال ندارد، اما استفاده از این اکانت ها مزایای چندانی برای مشتریان نخواهد داشت. با خرید اشتراک های این برنامه تا 6 نفر به صورت اختصاصی از این برنامه استفاده کرده و پروفایل های اختصاصی خود را نیز ایجاد می کنند. گارانتی های تعویض این اکانت ها نیز در برخی از فروشگاه های ثبت و سفارش اشتراک به مشتریان ارائه می شوند. هر یک از این اکانت ها به صورت تضمینی در اختیار افراد قرار می گیرند.

قیمت و خرید اکانت های اشتراکی امازون پرایم فیلم

در مقابل اکانت رایگان پرایم ویدیو و اکانت های اختصاصی این برنامه، اکانت های اشتراکی نیز معرفی می شوند. این اکانت ها به صورت مشترک در میان کاربران مورد استفاده هستند و هزینه های نصب و خرید آن ها پایین تر است. این اکانت ها نیز به صورت پیش ساخته و قانونی خرید و فروش می شوند. خرید اکانت Amazon Prime Video به صورت اشتراکی، شامل اکانت های هک شده و کرک شده نمی شود. اکانت هایی که به صورت اشتراکی خریداری می شوند، تنها بر روی دو دستگاه قابل اجرا خواهند بود. به عبارت بهتر تنها دو نفر قادر به استفاده از اکانت آمازون پرایم اشتراکی خواهند بود. در این اکانت ها نیز قابلیت تغییر برخی از اطلاعات برنامه وجود دارد؛ اما کاربران این تغییرات را تنها در پروفایل های شخصی خود انجام می دهند و به پروفایل های دیگران دسترسی نخواهند داشت. تغییر اطلاعات این اکانت ها نیز توسط کاربران اکانت های اشتراکی میسر نخواهد بود. در صورتی که افراد این اطلاعات را تغییر دهند، دسترسی آن ها به اشتراک خریداری شده قطع خواهد شد. هر یک از این اکانت ها با قابلیت های پشتیبانی به مشتریان ارائه می شوند و تا 25 الی 30 روز اعتبار دارند.

ویژگی های سرویس آمازون پریم ویدیو

خرید اکانت پرایم ویدیو کلیه قابلیت ها و ویژگی های این برنامه را در اختیار کاربران قرار می دهد. خرید این اکانت ها شما را با دنیای جدیدی از فیلم های برتر جهان آشنا می سازد. خرید این سرویس ها امتیازاتی برای کاربران به همراه می آورد که برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:
  • با دانلود آمازون پرایم ویدیو و خرید اشتراک های این برنامه از تخفیفاتی در وب سایت آمازون برخوردار می شوید. یکی از این تخفیفات مربوط به خرید گوشی های آنلاک است که پیش تر به کاربران این برنامه های کاربردی ارائه می شد.
  • تخفیفات مربوط به خرید بازی های ویدیویی نیز برای مشترکین سرویس های پریم ویدیو اعمال می شوند.
  • امکان استریم نامحدود محتوا در سرویس های پرایم ویدیو نیز از مهمترین قابلیت های خرید آن ها است.
  • با استفاده از این برنامه انواع فایل های ویدیویی را بر روی تلفن همراه خود دانلود خواهید کرد.
  • پرایم بسیاری از موزیک های برتر جهانی را به صورت رایگان به کاربران خود ارائه می دهد.
  • امکان اشتراک گذاری برخی از فایل های برنامه پرایم ویدیو نیز از مهمترین ویژگی های خرید اکانت های اختصاصی و اشتراکی آن به شمار می رود.
  • شما می توانید، به سهولت در ساختار این برنامه به پیشنهادات فیلم ها نیز دسترسی داشته باشید.
  • پرایم برای خانواده ها، دانش آموزان و… قابلیت ها و امتیازاتی در نظر گرفته که با خرید اکانت های آن از این موارد بهره مند خواهید شد.

جمع بندی

دانلود پرایم ویدیو با کمترین هزینه ها انجام می شود. در صورتی که یک فروشگاه معتبر را برای خرید اکانت ها و اشتراک های این برنامه انتخاب کنید، هیچ مشکلی در استفاده از نسخه های پریمیوم این نرم افزار ایجاد نخواهد شد. در این گزارش در رابطه با قابلیت های این سرویس های پخش فیلم و سریال اطلاعاتی به دست آوردید.

سوالات متداول

Amazon Prime یک سرویس اشتراکی است که توسط شرکت آمازون ارائه می‌شود. با عضویت در این سرویس، شما به یک سری امکانات و خدماتی مانند تحویل رایگان در روز بعد برای برخی از محصولات، دسترسی به فیلم‌ها و سریال‌های انحصاری آمازون، دسترسی به میلیون‌ها آهنگ و هزاران کتاب الکترونیکی در کتابخانه‌ی Kindle و… دسترسی پیدا خواهید کرد.

برای خرید اکانت آمازون پرایم ویدیو، می‌توانید از وب‌سایت‌های فروشگاهی آنلاین و یا از شخص‌هایی که این خدمات را در اختیار دارند، استفاده کنید. به هر حال، باید مطمئن شوید که از منابع قابل اعتماد خریداری می‌کنید.

محتوایی که در آمازون پرایم ویدیو قرار دارد، قانونی است و این خدمات توسط آمازون به صورت رسمی ارائه می‌شود. با این حال، فروش و یا خرید اکانت‌هایی که از طریق شخص ثالث و ناشناس فروخته می‌شوند، احتمالاً قانونی نیست.

 که از منابع معتبر و قابل اعتماد برای خرید اکانت آمازون پرایم ویدیو استفاده کنید، این عملیات به طور کلی ایمن است. با این حال، برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کارت اعتباری خود، مطمئن شوید که از یک شرکت معتبر برای پرداخت استفاده می‌کنید.

بله، شما می‌توانید اکانت آمازون پرایم ویدیو خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، اما توجه داشته باشید که این عملیات توسط شرکت آمازون ممنوع است و در صورت شناسایی آن، ممکن است اکانت شما معلق شود.


قابلیت دسترسی به خدمات موجود در اکانت آمازون پرایم ویدیو در هر کشور متفاوت است

اکانت رایگان آمازون پرایم
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن