اکانت اپل ارکید Apple Arcade

خرید اکانت اپل ارکید

خرید اکانت اپل ارکید، شما را با دنیایی از تنوع در میان بازی های دیجیتالی رو به رو می کند.

اکانت اپل ارکید برای بازی و سرگرمی همه رده های سنی طراحی شده و در اختیار کاربران کمپانی اپل قرار دارد. این اکانت از دستگاه هایی مانند اپل تی وی، آیفون، آیپد، مک و… پشتیبانی می کند و امکان استفاده از بازی های آنلاین را در اختیار آن ها قرار می دهد. این سرویس بازی با اشتراک های ماهانه در اختیار افراد قرار می گیرد و با ویژگی های متعدد در میان مشتریان معرفی می شود.

اپل ارکید چیست؟

این سرویس اشتراک ماهانه با هزینه 4.99 دلار در اختیار کاربران قرار می گیرد. بازی های ارائه شده در این سرویس برای همه اعضای خانواده طراحی شده اند و به صورت انحصاری در اختیار کاربران اپل قرار می گیرد. در طول هر ماه بازی های جدیدتری نیز به این سرویس اضافه می شوند. به همین خاطر خرید اکانت اپل ارکید، شما را با دنیایی از تنوع در میان بازی های دیجیتالی رو به رو می کند.

ویژگی های سرویس اپل ارکید

با خرید اکانت Apple Arcade  به بسیاری از قابلیت ها و ویژگی های این برنامه دسترسی خواهید داشت. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • اشتراک رایگان یک ماهه برای کاربران تازه وارد یکی از مهمترین قابلیت های آن به شمار می رود. به این ترتیب کسانی که به تازگی به خانواده اپل پیوسته اند، با فضای کاربری این برنامه بیشتر آشنا خواهند شد.
  • کاربران می توانند، بازی های مورد نظر را در این برنامه دانلود کرده و سپس به صورت آفلاین نیز از آن ها استفاده کنند.
  • عدم وجود تبلیغات آزاردهنده در خلال برنامه نیز از مهمترین نقاط قوت آن به شمار می رود و نظر و توجه کاربران را جلب کرده است.
  • با استفاده از این برنامه به همه بازی ها و گیم های تعریف شده در آن به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. با خرید اشتراک اپل ارکید، برخلاف سرویس های گوگل استدیو و پی استیشن، نیازی به پرداخت هزینه های بیشتر برای استفاده از برخی بازی ها نخواهید داشت.
  • خرید اکانت فمیلی اپل ارکید نیز از مزایای استفاده از این پلتفرم گیمینگ به شمار می رود. شما می توانید، با پرداخت هزینه تعیین شده برای این اشتراک ها، به صورت همزمان در 6 دستگاه از اکانت خریداری شده استفاده کنید.
  • در ابتدای ورود این برنامه به خانواده اپل، تنها کاربران آیفون قادر به استفاده از قابلیت های آن بودند؛ اما امروزه همه دستگاه های ارائه شده در کمپانی اپل قابلیت استفاده از این پلتفرم گیمینگ را خواهند داشت.
  • از ویژگی های مهم و کاربردی اپل ارکید، پخش بازی در چند دستگاه و از سر گیری بازی ها است؛ بدون از دست دادن مراحل انجام شده و امتیازات به دست آمده.
  • این برنامه در 150 کشور دنیا در دسترس کاربران اپل قرار دارد و امکان دانلود آن در اپ استور نیز فراهم شده است.

ثبت نام در سرویس اپل ارکید

پیش از خرید اپل ارکید بهتر است با نحوه فعال سازی و ثبت نام در این برنامه نیز بیشتر آشنا شوید. هر یک از کاربران مک بوک و آیفون با روش های به خصوصی در این برنامه ثبت نام می کنند و روش فعال سازی آن ها یکسان نیست. در ادامه با روش فعال سازی اکانت اپل ارکید رایگان در هر یک از دستگاه های اپل آشنا می شویم.

ثبت نام در اپل ارکید برای آیفون و آیپد

برای فعال سازی برنامه در این دستگاه ها ابتدا باید یک نسخه از برنامه فروشگاه اپ استور را در دستگاه خود نصب کنید. پس از ورود به برنامه با استفاده از گزینه ARKADE و تپ بر روی آن، از اشتراک رایگان اپل ارکید استفاده خواهید کرد. این برنامه با استفاده از دکمه try free تا یک ماه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. سپس گزینه کانفرم را انتخاب کرده و در اپل آرکید ثبت نام کنید.

فعال سازی اپل ارکید در سیستم مک بوک

برای این منظور ابتدا باید فروشگاه اپل را در این سیستم عامل راه اندازی کنید. نسخه های جدیدتر این سیستم عامل نیز راه اندازی شده اند که فروشگاه های اپل از آن ها پشتیبانی می کنند. سپس در نوار کناری به دنبال گزینه آرکید بگردید. سپس می توانید، از اشتراک رایگان یک ماهه برنامه استفاده کنید. در پنجره پیش رو پسوورد و نام کاربری خود را تعیین کرده و فرایند ثبت نام نهایی را تکمیل نمایید.

در نظر داشته باشید که پس از پایان دوره های استفاده یک ماهه از این برنامه، تمدید خودکار آن با استفاده از کارت اعتباری شما انجام می گیرد.

نحوه استفاده از بازی های اپل ارکید

پس از پرداخت هزینه های تعیین شده و قیمت اکانت اپل ارکید، باید برای نصب آن بر روی دستگاه مورد نظر اقدام کنید. شما می توانید، با استفاده از گیفت کارت های اعتباری هزینه تعیین شده برای خرید اشتراک فمیلی اپل ارکید را بپردازید. در این برنامه استفاده از کنترلر نیز پشتیبانی می شود.

اگرچه همه امکانات بازی های اپل ارکید به صورت لمسی در اختیار کاربران قرار می گیرند؛ اما برای لذت بیشتر و افزایش هیجان کاربران، امکان دسترسی به کنترلر نیز در این برنامه فراهم شده است. در نظر داشته باشید که برای استفاده از این پلتفرم گیمینگ در سرویس اپل، هماهنگی سیستم عامل مورد نظر با نسخه های برنامه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورت عدم تطابق نسخه های برنامه با سیستم عامل، مشکلات متعددی در دستگاه شما به وجود می آید.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص یکی از پلتفرم های حرفه ای گیمینگ و اجرای بازی های دیجیتال اطلاعاتی به دست آوردید. مزایا و ویژگی های مهم این برنامه نظر و توجه کاربران را به خود جلب کرده است. قیمت اکانت اپل ارکید نیز بسیار به صرفه تعیین شده است. این پلتفرم حرفه ای گیمینگ برای همه رده های سنی قابل استفاده هستند و بازی های متفاوتی برای رنج های سنی مختلف ارائه می کند. برای خرید این برنامه باید از روش های پرداخت ارزی استفاده کنید. اما با استفاده از خدمات فروشگاه های آنلاین پرداخت ریالی برای خرید این برنامه نیز میسر خواهد بود.

سوالات متداول

برای خرید اکانت اپل آرکید، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین استفاده کنید.

 قیمت اکانت اپل آرکید به بسته و تعداد روزهایی که می‌خواهید از آن استفاده کنید بستگی دارد. معمولاً قیمت‌ها بین ۲۰ هزار تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است.

استفاده از اکانت اپل آرکید برای اپ استور هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند. با این حال، بهتر است از یک اکانت جدید برای خرید و دانلود برنامه‌ها استفاده کنید.

بسته به نوع اکانت اپل آرکید، تعداد دستگاه‌هایی که می‌توانید از آن استفاده کنید ممکن است تغییر کند. برخی اکانت‌ها اجازه استفاده از یک دستگاه را می‌دهند، در حالی که برخی دیگر به شما اجازه استفاده از چند دستگاه را می‌دهند.

هرچند این امر به مقدار استفاده و نوع اکانت شما بستگی دارد، اما برخی از اکانت‌های فروشی ممکن است در دوره‌های زمانی خاص، بلاک شوند. بهتر است از فروشگاه‌های معتبر و پرطرفدار برای خرید اکانت اپل آرکید استفاده کنید.

اکانت اپل ارکید رایگان
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن