اکانت گرامرلی Grammarly

خرید اکانت گرامرلی

در این برنامه غلط گیرهای حرفه ای وجود دارند که کار نویسندگان و تولید کنندگان محتوا را ساده تر می سازند.

اکانت گرامرلی رایگان یکی از مهمترین دغدغه های تولید کنندگان محتوا را از بین می برد. این اکانت ها برای کسانی که به صورت آفلاین محتوای حوزه کسب و کار خود را تولید می کنند، مورد استفاده قرار گرفته و مزایای بی شماری به همراه دارند. به جز نسخه های رایگان این برنامه، ورژن های پولی و غیر رایگان آن نیز ارائه شده اند که با هزینه های بیشتر در اختیار کاربران قرار می گیرند.

برای خرید این اکانت ها باید حتما از روش های پرداخت ارزی استفاده کنید. این پلتفرم بر پایه هوش مصنوعی طراحی شده است و کلیه ایرادات زبان شناسی متن شما را مشخص خواهد کرد. الگوریتم های هوشمند این برنامه در نسخه های اینترنتی و ms word قابل اجرا خواهند بود. با استفاده از این نرم افزار، ویراستاری و تصحیح متون فارسی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

4.4
178هزار مرور
 
10 میلیون

بارگیری ها

نوجوان

طرز کار نرم افزار گرامرلی

با خرید اکانت گرامرلی ارزان از بیشترین قابلیت های موجود در این برنامه بهره مند خواهید شد. این برنامه ابتدا متن شما را به صورت کلی بررسی می کند. سپس غلط هایی املایی موجود و نکات گرامری مربوطه را مشخص کرده و راهنمایی هایی در این زمینه ارائه می دهد. در راهنمایی های ارائه شده نمونه هایی از کاربرد دستور زبان درست را نیز مشاهده می کنید. این برنامه شما را مجبور به ایجاد تغییرات و اصلاحیه نمی کند.

شما می توانید، این برنامه را به صورت افزونه به گوگل کروم، فایر فاکس و… خود در سیستم کامپیوتر اضافه کرده و مورد استفاده قرار دهید. در این برنامه سرقت های ادبی که در متون مختلف وجود دارند نیز به طور دقیق مشاهده می شوند. این پلتفرم قابلیت های متعددی در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از آن افراد می توانند، سبک ویرایشی متون مختلف را نیز تعیین کنند. هر یک از متن های تجاری، فنی، فانتزی و… ساختار خاص خود را دارند و در این برنامه به دقت نگارش می شوند.

فواید خرید اکانت گرامرلی چیست؟

شما می توانید، با بررسی قیمت اکانت گرامرلی برای خرید این اکانت ها اقدام کنید. قابلیت های متعددی که در نسخه های پریمیوم این برنامه وجود دارند، اغلب مشتریان را برای استفاده از آن ها ترغیب می کنند. شما می توانید، نوع متون و زمینه تخصصی نوشته های خود را نیز در این برنامه مشخص کنید.

انتخاب میزان ملایمت و تندی متن نیز در نسخه های فروشی این برنامه میسر می باشد. در این برنامه غلط گیرهای حرفه ای وجود دارند که کار نویسندگان و تولید کنندگان محتوا را ساده تر می سازند. چک کننده میزان خوانایی این اکانت ها نیز از مهمترین قابلیت های استفاده از آن ها به شمار می رود. بررسی های ادبی متون مورد نظر نیز در این اکانت ها انجام می گیرند و کیفیت محتوای شما را افزایش می دهند.

خرید اکانت کرک شده گرامرلی برای ایرانیان

خرید این اکانت ها با روش های رایج و متداول برای کاربران ایرانی میسر نخواهد بود. این شرایط به دلیل تحریم های بین المللی ایران ایجاد شده است. برای این منظور افراد باید ارزهای بین المللی را با روش های پرداخت خارج از کشور، خریداری کرده و با این روش های پرداخت، این اکانت ها را خریداری کنند.

برای دور زدن شرایط تحریم، راهکارهایی در فروشگاه های آنلاین این اکانت ها وجود دارد که بدون هیچ مشکلی اکانت های کرک شده را در اختیار مشتریان قرار می دهند. قبل از خرید هر یک از این اکانت ها در نظر گرفتن چند فاکتور مهم نیز حائز اهمیت است.

نکات خرید اکانت گرامرلی ارزان

دانلود گرامرلی در نسخه های قانونی و اختصاصی با چند نکته مهم انجام می گیرد. اکانت های شخصی و اختصاصی تنها برای شخص شما مورد استفاده قرار می گیرند و شما به عنوان تنها صاحب آن در سیستم اصلی این برنامه شناخته می شوید. به این ترتیب اعتبار این برنامه افزایش می یابد.

گاها این اکانت ها بر روی آدرس ایمیل شما ارائه می شوند و به سادگی قادر به دسترسی به آن ها خواهید بود. ایمیل های مربوط به خرید این سرویس ها برای شما ارسال می شوند. پس از خرید این برنامه، اکانت مورد نظر قطع نشده و قابلیت های آن همواره در دسترس شما قرار دارند. به این ترتیب استفاده از این برنامه به سهولت انجام می گیرد.

پس از خرید این اکانت ها همواره قابلیت تغییر اطلاعات درون برنامه ای را خواهید داشت. اکانت گرامرلی رایگان نیز در دسترس مشتریان قرار دارد. اما بی شک بسیاری از قابلیت های اکانت های غیر رایگان را ارائه نمی دهند.

ویژگی های اکانت قانونی گرامرلی

خرید اکانت گرامرلی ارزان شما را با روش های استفاده قانونی از این برنامه آشنا می کند. برخی از ویژگی های این اکانت های قانونی را در زیر مشاهده می کنید:

  • این اکانت ها تنها بر روی یک دستگاه قابل استفاده خواهند بود.
  • خدمات پشتیبانی این اکانت ها نیز از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود که قابلیت های بیشتری در اختیار کاربران قرار می دهد.
  • اکانت های قانونی هک شده نیستند و اعتبار قانونی آن ها مورد تایید است.
  • تغییر اکانت گرامرلی برای کاربران نسخه های قانونی میسر نخواهد بود. در صورتی که نام پروفایل و پسوورد های مربوط به آن را تغییر دهید، وجه پرداختی برای خرید برنامه عودت داده نمی شود ولی دسترسی شما قطع خواهد شد.

هزینه های تعیین شده برای اشتراک های مختلف این برنامه بر اساس مدت زمان استفاده از هر اشتراک تعیین می شوند. این اکانت ها به صورت ماهانه، سه ماهه و یک ساله خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرند. هر کاربر از یک دوره آزمایشی هفت روزه این برنامه نیز استفاده خواهد کرد.

جمع بندی

اکانت گرامرلی رایگان شما را با دنیای تولید محتوای درست و اصولی، بدون ایرادات نگارشی و ادبی آشنا می کند. در این گزارش با چندی از مهمترین ویژگی های این برنامه کاربردی آشنا شده و مشخصه های کلی این اکانت ها را بررسی کردیم. اکانت های قانونی گرامرلی حجم قابل توجهی از قابلیت های این برنامه را در اختیار کاربران قرار می دهند. استفاده از این اکانت ها با کمترین هزینه ها میسر خواهد بود.

سوالات متداول

جهت خرید اکانت گرامرلی می‌توانید به وبسایت رسمی آن مراجعه کنید و از قسمت “ثبت‌نام” عضو شوید. همچنین، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاینی مانند Amazon و iTunes برای خرید اکانت استفاده کنید.

هزینه اکانت گرامرلی بسته به نوع طرح انتخابی شما متفاوت است. طرح‌های ماهانه و سالانه قابل دریافت هستند و هزینه آن‌ها به ترتیب حدود $30 و $300 می‌باشد.

بله، اکانت گرامرلی قابلیت لغو عضویت را دارد و شما می‌توانید در هر زمان که خواستید از این سرویس صرف نظر کنید.

تمامی کلاس‌های گرامرلی به صورت ضبط شده ارائه می‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها را در هر زمانی که خواستید تماشا کنید.

پس از خرید اکانت گرامرلی، شما می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آن به کلاس‌های آن دسترسی پیدا کنید. همچنین، شما می‌توانید از طریق کانال‌های بیرونی مانند Amazon Prime و Roku نیز به کلاس‌های گرامرلی دسترسی پیدا کنید.

خرید اکانت گرامرلی
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن