اکانت بازی Mortal Kombat 11 برای PS4 و PS5

اکانت مورتال کامبت برای استفاده از یک بازی جنگی هیجان انگیز خرید و فروش می شود. امتیاز بالایی که این بازی جنگی از مخاطبین به دست آورده از مهمترین ویژگی های آن است.

اکانت مورتال کامبت برای استفاده از یک بازی جنگی هیجان انگیز خرید و فروش می شود. این بازی برای رده سنی بالای 18 سال مناسب است. امتیاز بالایی که این بازی جنگی از مخاطبین به دست آورده از مهمترین ویژگی های آن است. گرافیک جذاب این بازی یکی از مهمترین نقاط قوت آن به شمار می رود. کاراکترهای جذاب این بازی این نسخه از آن

 را کامل تر می کنند. شخصی سازی حرفه ای این گیم نیز علاقه مندان را برای استفاده از آن ترغیب می کند. شما می توانید با خرید اکانت مورتال کمبت 11 برای ps4 هر شخصیت را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید.

Mortal Kombat

4.6
4.5 میلیون مرور
 
100 میلیون

بارگیری ها

نوجوان

شخصیت سازی برای خرید بازی مورتال کامبت

خرید اکانت قانونی مورتال کمبت به دلیل شخصیت پردازی قوی این مجموعه با استقبال مواجه شده است. شخصیت های به کار برده شده در این بازی هر یک از قهرمانان محبوب سری های گذشته آن هستند. قهرمانان جدید و قدیمی این بازی هر یک نقش آفرینی ویژه ای در بخش های مختلف آن دارند. این داستان سینماتیک حملات قهرمانانه ای را در خود جای می دهد. 

قهرمانان محبوبی مانند سری، جانی کیج، سونیا و… در قسمت نهایی از سری 11 مورتال کامبت ایفای نقش می کنند. شیوه های خشن نبردهای بازی نیز مورد توجه علاقه مندان این عرصه قرار گرفته است. دو ویژگی مهم نبردهای آن، Fatality و Brutalityهستند که جنگ ها و مبارزه های خلال داستان را مهیج تر می کنند.

سیستم ساخت شخصیت های بازی

در اکانت قانونی mortal kombat 11 ultimateکنترل هر یک از شخصیت ها نیز یک ویژگی مهم به شمار می رود. در این اکانت ها بیشتر از همیشه بر شخصیت های اصلی بازی جنگی خود کنترل خواهید داشت. ویژگی های ظاهری هر یک از این شخصیت ها به سادگی در این بازی تغییر می کنند. نحوه حملات هر کاراکتر نیز به دلخواه بازیکنان قابل تغییر خواهند بود. به این ترتیب شخصی سازی هر یک از قهرمانان به سادگی انجام می شود و لذت اجرای این گیم مبارزه ای را افزایش می دهد. 

تک تک اسلحه ها و لباس های به کار رفته در قسمت شخصیت سازی، سبک های مبارزه ای را تعیین می کنند. روایت داستانی جذاب آن نیز از نقاط قوت اصلی این گیم به شمار می رود.

داستان مورتال کامبت

اکانت مورتال کامبت داستان مهیجی دارد. اتفاقات زندگی ریدن، یکی از شخصیت های اصلی داستان، در بخش های مختلفی از این بازی نمایان می شوند. این اکانت ها نسخه بازسازی شده سری X بازی هستند که از زمانی که شخصیت ریدن در تاریکی فرو می رود، اتفاقات سری بازی های گذشته را تغییر می دهد. هر یک از شخصیت های آن در خلال داستان موجود ایفای نقش می کنند و دوره های جوانی و پیری آن ها به نمایش گذاشته می شود. 

یکی از شخصیت های اصلی مورتال کامبت، کرونیکا نام دارد که قصد دارد زمان را دوباره بچرخاند تا تاریخ را در این سری بازی های جذاب دوباره سازی کند. در این مسیر هر یک از دشمنان و دوستان تصمیم به از بین بردن تهدیدها می گیرند. به این ترتیب ادامه روایات داستانی این بازی پیش می رود. 

اجرای اکانت بازی Mortal Kombet

برای خرید اکانت مورتال کمبت 11 برای ps4 باید کمی مهارت در زمینه اجرای بازی های جنگی داشته باشید. شما باید هر ضربه ای که در نبردهای مرحله ای آن می زنید را تحت کنترل داشته باشید. در نظر گرفتن توانایی های هر یک از شخصیت های بازی نیز یک اصل اساسی است که باید مورد توجه قرار دهید. به این ترتیب بهتر می توانید بر ضربه های بعدی خود تمرکز کنید. خشن بودن ضربات وارده و تکنیک هایی در این گیم برای هر یک از شخصیت ها در نظر گرفته شده است روند اجرای آن را جذاب تر می کند. 

خط ها و بلوک های قدرت ایجاد شده در برخی از مراحل این بازی از نقاط قوت سری جدید آن به شمار می رود. در سری های گذشته چنین قابلیت هایی وجود نداشتند. با خرید اکانت قانونی مورتال کمبت همه این ویژگی ها را در یک بازی جنگی هیجان انگیز به دست می آورید. با این قابلیت قدرت ایکس ری هر یک از شخصیت ها در خلال نبردها مشخص می شود. این بازی چالش های گوناگونی دارد که در هر مرحله توجه شما را جلب کرده و از ایجاد احساس یکنواختی پیشگیری می کند. 

مشخصات مورتال کمبت

اکانت قانونی mortal kombat 11 ultimate با مشخصه های ویژه ای در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. قیمت هر یک از این اکانت ها بسته به نرخ دلار و ارزهای جهانی تعیین می شود. از این رو برای برآورد هزینه های خرید مربوطه باید حتما این قیمت ها را استعلام کنید. در این بازی 37 شخصیت وجود دارند که هر یک در اجرای بازی تاثیر می گذارند. 

استفاده از این گیم بر روی بسیاری از دستگاه ها میسر خواهد بود. شما می توانید آن را بر روی دستگاه های پی اس 4 و پی اس 5 اجرا کنید. رقابت در مورتال کمبت به صورت گروهی و دسته جمعی هم انجام خواهد شد. به این ترتیب هیجان اجرای بازی ها برای شما بیشتر می شود. برای در دست داشتن یک بازی خشن و مرگبار توصیه می کنیم، این اکانت های قانونی را خریداری کنید. بازی های مولتی پلیر همیشه از جذابیت بیشتری برای گیمرها برخوردار بوده اند. مورتال کمبت هم با چنین ویژگی مهمی معرفی می شود و به همین خاطر با استقبال مواجه شده است. 

جمع بندی

در این گزارش در خصوص نکات خرید اکانت قانونی مورتال کمبت اطلاعاتی به دست آوردید. روایت داستانی این سری بازی های جذاب و جنگی بسیاری از مخاطبین را برای خرید اکانت های قانونی مربوطه ترغیب کرده است. در این زمینه استفاده از اکانت های اورجینال مطلوب تر خواهد بود و از بروز بسیار باگ ها در این زمینه پیشگیری می کند. به این ترتیب توصیه می کنیم، همواره در پی خرید قانونی این اکانت ها باشید. به این ترتیب بازی شما همواره پشتیبانی می شود و هر گونه مشکلی در ساختار آن به سادگی قابل حل خواهد بود. هر یک از نسخه های این بازی قابلیت های جدیدتری را به مخاطبین ارائه می دهند.

سوالات متداول

برای خرید اکانت مورتال کمبت 11، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین وبسایت‌هایی مانند دیجی‌کالا، بامیلو، نوین کالا و … استفاده کنید.

قیمت اکانت مورتال کمبت 11 به بسته و تعداد شخصیت‌ها و جاده‌هایی که در بازی می‌خواهید استفاده کنید بستگی دارد. معمولاً قیمت‌ها بین ۵۰ هزار تا ۳۰۰ هزار تومان متغیر است.

بستگی به نوع اکانت مورتال کمبت 11 دارد، اما در بسیاری از موارد، نام کاربری قابل تغییر است.

استفاده از اکانت مورتال کمبت 11 برای سرویس های آنلاین هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند. با این حال، بهتر است از یک اکانت جدید برای خرید و بازی کردن استفاده کنید.

هرچند این امر به میزان استفاده و نوع اکانت شما بستگی دارد، اما برخی از اکانت‌های فروشی ممکن است در دوره‌های زمانی خاص، بلاک شوند. بهتر است از فروشگاه‌های معتبر و پرطرفدار برای خرید اکانت مورتال کمبت 11 استفاده کنید.

خرید-بازی-مورتال-کمبت
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن