اکانت موزیکس مچ MusixMatch

اکانت موزیکس مچ

اکانت موزیکس مچ یک برنامه جامع و کامل در زمینه گردآوری متن موسیقی و ترجمه آن است.

اکانت موزیکس مچ یک برنامه جامع و کامل در زمینه گردآوری متن موسیقی و ترجمه آن است. این کمپانی فعالیت خود را در سال 2010 میلادی آغاز کرد و تاکنون بیش از 73 میلیون کاربر داشته؛ مبدا تاسیس این کمپانی کشور ایتالیا است؛ اما این روزها در همه نقاط جهان کاربرانی دارد.

به روز شدن تکنولوژی ها و امکانات متعددی درون برنامه ای این اکانت ها از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود که سبب ترغیب مشتریان برای استفاده از آن شده است. در این برنامه متن 15 میلیون موسیقی از زبان های زنده دنیا وجود دارد که به سادگی به آن ها دسترسی پیدا می کنید. این برنامه به صورت همزمان در چند دستگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

4/5
2.9 میلیون مرور
 
50 میلیون

بارگیری ها

نوجوان

ویژگی های برنامه موزیکس مچ

نسخه های پریمیوم این برنامه ویژگی های متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این برنامه با سایر پلت فرم های پخش موسیقی در تعامل بوده و همکاری سازنده ای با برنامه هایی مانند اسپاتیفای، اپل موزیک، گوگل پلی و… دارد. به این ترتیب امکانات گسترده تری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این ویژگی یکی از مهمترین نقاط قوت موزیکس مچ به شمار می رود و سبب برتری آن در عرصه رقابت پلتفرم های ترجمه متن موسیقی شده است.

این اپلیکیشن گاها به عنوان پخش کننده فایل های موسیقی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و محدودیتی در این زمینه برای کاربران به وجود نمی آورد. قابلیت های ویجت مانند برنامه کاربردی موزیکس مچ نیز توجه کاربران را به خود جلب کرده است. با وجود چنین قابلیتی، متن موسیقی مورد نظر شما در هر قسمت از صفحه نمایش مشاهده می شود. شما می توانید، سایز متن آهنگ ها را به دلخواه خود تعیین کنید.

متون مربوطه با حالت های مختلفی در صفحه نمایش شما مشاهده می شوند که تنظیمات آن ها به سلیقه شما اعمال خواهد شد. با خرید اکانت MusixMatch استفاده از برنامه یوتیوب نیز برای شما ساده تر خواهد شد. با استفاده از قابلیت های این برنامه متن آهنگ های پخش شده در این پلتفرم نیز نمایش داده می شود.

مزایای استفاده از اکانت پرمیوم موزیکس مچ

با دانلود این برنامه و خرید اکانت آن، تا آخرین روز از بازه زمانی نسخه پریمیوم شده برنامه، از خدمات پشتیبانی آن نیز بهره مند خواهید شد. برخی از مهمترین امکانات استفاده از این برنامه به شرح زیر می باشند:

  • حالت پارتی مود برای پخش موسیقی با جلوه های زیبای بصری مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این قابلیت می توانید، به صورت همزمان با پخش موسیقی، متون مربوط به آن ها را نیز مشاهده کنید.
  • سینک کردن متن موسیقی در حال پخش نیز از قابلیت های درون برنامه ای موزیکس مچ به شمار می رود. با استفاده از این قابلیت بهتر متوجه عبارات بیان شده در موسیقی خواهد شد.
  • نمایش متن هر آهنگ به صورت آفلاین نیز در این برنامه میسر خواهد بود. شما می توانید، هر آهنگ را دانلود کرده و متن و ترجمه آن را نیز ذخیره سازی کنید. به این ترتیب محتوای مورد نظر همیشه در دسترستان خواهد بود.
  • شما می توانید، ترجمه متن موزیک ها را نیز در این برنامه مشاهده کنید. این قابلیت لذت گوش دادن به موسیقی ملل را افزایش می دهد.
  • سرعت نمایش متن آهنگ ها نیز به دلخواه مشتریان افزایش می یابد. شما می توانید، با خرید اکانت موزیکس مچ، نمایش متن موزیک ها را با سرعت بیشتری همراه کنید.

 

قابلیت پیدا کردن موسیقی های ناآشنا

پریمیوم سازی این برنامه کاربردی، قابلیت های متعدد آن را در اختیار شما قرار می دهد. کاربران پلت فرم های موسیقی برای یافتن موزیک مورد نظر خود از برنامه هایی مانند شزم استفاده می کنند. این قابلیت مهم در برنامه موزیکس مچ نیز ایجاد شده و زمینه رقابت آن را با پلتفرم های جست و جوی موسیقی فراهم کرده است. برای استفاده از این قابلیت تنها کافی است، به بخش موزیک های نا آشنا مراجعه کرده و قسمتی از ترانه آهنگ را در فیلترهای تعیین شده درج کنید. سپس از شنیدن موسیقی که به دنبال آن می گشتید، لذت ببرید!

این قابلیت های مهم در نسخه های رایگان این برنامه نیز به مخاطبین ارائه می شوند. اما مشتریان به دلیل مزایای استفاده از نسخه های پریمیوم شده این برنامه فرصت خرید اشتراک موزیکس مچ را از دست نمی دهند. از مهمترین مزایای نسخه های غیر رایگان موزیکس مچ، ارائه تمامی قابلیت ها بدون پیام های تبلیغاتی است که در وقت و زمان کاربران صرفه جویی می کند. به علاوه برای ذخیره سازی آهنگ ها و شنیدن آن ها به صورت آفلاین، باید از نسخه های پریمیوم استفاده کنید.

متن آهنگ ها در این سرویس های پخش موسیقی قابل تغییر بوده و کاربران قابلیت ویرایش آن را نیز خواهند داشت. با خرید اشتراک موزیکس مچ پریمیوم می توانید از بخش های مختلف این برنامه امتیاز دریافت کنید. به طور مثال ادیتوری متن هر آهنگ یک امتیاز برای حساب کاربری موزیکس مچ به شمار می رود. در صورتی که امتیازات شما در این برنامه افزایش یابد، به تدریج به قابلیت های بیشتری در این برنامه دسترسی خواهید داشت.

دلایل استفاده از ترجمه موزیک

یکی دیگر از قابلیت های این پلتفرم پخش موسیقی، ترجمه آهنگ ها است. متن هر یک از آهنگ های انتخابی شما به زبان های مختلفی قابل ترجمه خواهد بود. به این ترتیب مردم با زبان های مختلف قادر به شنیدن موسیقی کشورهای دیگر خواهند بود. برخی از کاربران به این قابلیت به عنوان یک ابزار برای یادگیری بهتر زبان نگاه می کنند و برای درک بهتر زبان مورد نظر خود، به سراغ ترجمه متن های موسیقی آن می روند.

جمع بندی

در دنیای امروز ترجمه متن موسیقی برای بسیاری از کاربران فضای مجازی اهمیت دارد. برخی از کسانی که در حوزه موسیقی فعالیت می کنند، کسانی که به یادگیری زبان های مختلف علاقه مند هستند و بسیاری دیگر از کاربرانی که به شنیدن فایل های موسیقی می پردازند، از قابلیت ترجمه فایل های موسیقی مورد نظرشان استقبال می کنند. قیمت اکانت موزیکس مچ با در نظر گرفتن قابلیت های متعدد این برنامه تعیین می شود. در خصوص خرید این اشتراک ها باید به مدت زمان و بازه های زمانی هر یک از این اکانت ها نیز دقت داشته باشید.

سوالات متداول

شما می توانید اکانت موزیکس مچ را از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید. همچنین، برخی از سایت های خرید اینترنتی نیز قابلیت فروش اکانت موزیکس مچ را دارند.

بله، شما می توانید با یک اکانت موزیکس مچ روی بیش از یک دستگاه از جمله کامپیوتر، تبلت و گوشی هوشمند استفاده کنید. اما به دلیل محدودیت هایی که توسط سرویس دهنده تعیین شده است، فقط در یک دستگاه به صورت همزمان می توانید از اکانت خود استفاده کنید.

بله، برخی از سایت های فروش اکانت موزیکس مچ، قابلیت بازگشت پول را برای خریداران فراهم می کنند. اما لازم به ذکر است که شرایط و مبالغ بازگشت پول برای هر سایت ممکن است متفاوت باشد.

اکانت موزیکس مچ به صورت رسمی توسط شرکت موزیکس مچ عرضه می شود و استفاده از آن به طور قطع قانونی می باشد. اما لازم به ذکر است که خرید و استفاده از اکانت های نامشروع موزیکس مچ، توسط سرویس دهنده ممنوع است و ممکن است منجر به مشکلاتی برای شما شود.

معمولاً اکانت‌های موزیکس مچ برای یک سال بصورت اشتراکی ارائه می‌شوند. در صورتی که مدت زمان اشتراک شما به پایان رسید، می‌توانید آن را تجدید کنید.

به عنوان یک کاربر اکانت موزیکس مچ، شما نباید اطلاعات حساب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. این کار در تناقض با قوانین استفاده از سرویس موزیکس مچ است و می‌تواند منجر به مسدود شدن حساب شما شود.

خرید اشتراک موزیکس مچ
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن