اکانت فایلو Philo

خرید اکانت فایلو

این پلتفرم تاکنون میلیون ها کاربر را به خود جذب کرده و بیشتر از 59 شبکه تلویزیونی را پشتیبانی می کند.

اکانت فایلو یکی از بهترین سرویس های پخش برنامه های تلویزیونی است که به شما کمک می کند، به برنامه های زنده تلویزیونی دسترسی داشته باشید. این پلتفرم فعالیت خود را در سال 2014 آغاز کرده و تاکنون میلیون ها کاربر را به خود جذب کرده است. امروزه این برنامه بیشتر از 59 شبکه تلویزیونی را پشتیبانی کرده و برنامه های آن را در اختیار کاربران قرار می دهد. شبکه های برتر آمریکایی و اروپایی نیز در این برنامه پشتیبانی شده و پخش خواهند شد.

2.7
510 مرور
 
۱۰۰ هزار

بارگیری ها

نوجوان

مزایای خرید اکانت فایلو

با خرید این برنامه به قابلیت های منحصر به فرد این پلتفرم پخش موسیقی دست می یابید. امکانات پخش زنده از مهمترین مزایای استفاده از این برنامه به شمار می روند. دسترسی آنلاین به بیش از 60 شبکه برتر آمریکایی نیز در این برنامه امکان پذیر است. فایل های ویدیویی آنلاین این برنامه با کیفیت اچ دی پخش می شوند. شما می توانید، لیست برنامه ها و شبکه های موجود در این اکانت را نیز مشاهده کنید.خرید اکانت Philo مجوز دسترسی به کتابخانه و آرشیو برنامه های تلویزیونی را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. شبکه هایی مانند بی بی سی، ام تی وی، هیستوری، ای ام سی و… در این پلتفرم پشتیبانی می شوند. آرشیو برنامه های این پلتفرم برای همه سلیقه ها قابل استفاده است. هر کس در هر رده سنی، از سریال ها، فیلم ها و ریلتی شوهای این پلتفرم پخش برنامه های تلویزیونی استفاده می کند. فایلو قدرت انتخاب بالایی در اختیار کاربران خود قرار می دهد؛ تنوع در میان برنامه های تلویزیونی این پلتفرم از قابلیت های مهم فایلو به شمار می رود. زمان بندی پخش این برنامه ها نیز به سهولت انجام خواهد شد. این شبکه ها به صورت خودکار ضبط شده و زمان بندی آن ها بدون نیاز به اتصال به اینترنت تنظیم خواهد شد.

قابلیت های برنامه فایلو

با استفاده از این برنامه قابلیت ها و امکانات منحصر به فرد فایلو در اختیار شما قرار می گیرند. پوشش کانال های خبری سر تا سر دنیا از مهمترین مزایای استفاده از این پلتفرم به شمار می رود. کلیه برنامه های زنده کانال های آمریکایی به صورت همزمان در کشور آمریکا پخش می شوند و کاربران فایلو به همه این برنامه ها به صورت زنده دسترسی خواهند داشت.

این قابلیت مهم برای طرفداران برنامه های تلویزیونی بسیار مفید واقع می شود. شما می توانید، هر یک از برنامه های پخش شده در روزهای قبل را نیز به سهولت پخش کنید. استفاده از این پلتفرم پخش برنامه های تلویزیونی در دستگاه های مختلف انجام خواهد شد. سیستم عامل های مختلف، دستگاه های تلویزیون اسمارت و… از این برنامه پشتیبانی می کنند.

هر کاربر با خرید اکانت فعال این برنامه، می تواند در 5 دستگاه به صورت همزمان به فایلو متصل شود. به علاوه این قابلیت برای استفاده خانوادگی از این برنامه نیز کارایی خواهد داشت. هر یک از فایل های ویدیویی و برنامه های تلویزیونی با 5 کیفیت متفاوت در فایلو پخش می شوند.

اجرای کانت فایلو در دستگاه های مختلف

تنوع در تعداد دستگاه های اجرا کننده این برنامه یکی از مهمترین نقاط قوت آن به شمار می رود. شما می توانید، فایلو را بر روی دستگاه های زیر اجرا و راه اندازی کنید:

  • iPhone & iPad & Apple TV
  • web
  • roku
  • amazon fire tv

هر یک از این دستگاه ها تک تک قابلیت های موجود در این برنامه را پوشش می دهند و استفاده از برنامه را برای کاربران ساده تر می سازند.

نکات مهم خرید اکانت پریمیوم فایلو

هر یک از کمپانی های ارائه دهنده برنامه، قوانین و نکات به خصوصی برای خرید اشتراک پریمیوم هر پلتفرم دارد. فعال سازی این برنامه بر روی آدرس ایمیل افراد انجام می گیرد. این مسئله سبب سهولت در نصب و راه اندازی آن می شود.  شما می توانید، یک اکانت برای استفاده از این برنامه بر روی دستگاه مورد نظر بسازید. سپس برای اختصاصی سازی آن اطلاعات اکانت نصب شده را در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

در صورتی که در اکانت فعلی شما مشکلی وجود داشته باشد، اکانت جدیدی برای فعال سازی برنامه تاسیس خواهد شد. هر یک از این اکانت ها با نام و مشخصات شخصی شما ساخته می شوند و به این ترتیب خصوصی سازی خواهند شد. شما می توانید، این اطلاعات را به دلخواه خود تغییر دهید. این برنامه برای شارژ مجدد اکانت فایلو سختگیری هایی اعمال کرده است.

بر این اساس شارژ برنامه بر روی اکانت فعلی قابل انجام نخواهد بود. به همین خاطر در صورتی که شارژ اکانت فعلی شما به اتمام برسد، اکانت جدیدی تاسیس شده و شارژ مجدد بر روی آن اعمال خواهد شد. اکانت های جدید نیز بر روی آدرس ایمیل قبلی ساخته خواهند شد. پس از اعلام سفارش برای خرید اشتراک پریمیوم فایلو، بین 1 تا 24 ساعت تا ارائه اکانت شما زمان صرف می شود.

جذابیت های سرویس اکانت فایلو

ویژگی های مهم این برنامه کاربران را برای استفاده از این سرویس پخش برنامه های تلویزیونی ترغیب کرده است. برخی از این جذابیت ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • تنوع در تعداد سبک های برنامه های تلویزیونی یکی از مهمترین جذابیت های آن برای کاربران به شمار می رود که به نیازهای همه آن ها پاسخ می دهد.
  • کیفیت اچ دی استریم فایل های ویدیویی نیز از مهمترین قابلیت های آن است.
  • امکان ضبط بی نهایت هر یک از برنامه های تلویزیونی نیز در این پلتفرم فراهم شده است که قابلیت های فوق کاربردی در اختیار مشترکین قرار می دهد.

جمع بندی

تماشای برنامه های تلویزیونی از علاقه مندی های همه مردم امروز به شمار می رود؛ به خصوص تماشای برنامه های تلویزیونی کشورهایی مانند آمریکا که جذابیت بسیار زیادی برای کاربران دارند. به همین خاطر از پلتفرم حرفه ای فایلو در این زمینه استفاده می کنند. قیمت اکانت فایلو در هر یک از انواع اشتراک این برنامه متفاوت است. امکان استفاده از آن به صورت خانوادگی نیز بر طرفداران این پلتفرم افزوده است. با استفاده از یک تلوزیون آنلاین دیگر محدودیتی در تماشاین برنامه های مورد علاقه خود نخواهید داشت.

سوالات متداول

قیمت اکانت Philo معمولاً حدود ۲۰ دلار در ماه است. این مبلغ برای دسترسی به بیش از ۶۰ کانال تلویزیونی در آمریکا به صورت آنلاین بسیار مناسب است.

برای خرید اکانت Philo، می توانید به وب سایت رسمی این سرویس (philo.com) مراجعه کنید و پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید. به علاوه، می توانید از طریق برخی از سایت های فروش اینترنتی، هم اکانت Philo بخرید.

Philo با ارائه بیش از 60 کانال، شامل کانال‌های محبوبی همچون AMC، Nickelodeon، HGTV، Comedy Central و…، مناسب برای مشاهده برنامه‌های مورد علاقه شما می‌باشد. همچنین اکانت Philo دسترسی به آرشیو برنامه‌های پخش شده را نیز فراهم می‌کند.

بله، محدودیتی در تعداد دستگاه‌هایی که می‌توانند از یک اکانت Philo استفاده کنند، وجود دارد. معمولاً شما می‌توانید از سه دستگاه به صورت همزمان استفاده کنید.

بله، برخی اکانت‌های Philo در مناطق محدود شده استفاده می‌شوند. در صورتی که در منطقه‌ای باشید که این سرویس در آن قابل دسترسی نیست، شما می‌توانید با استفاده از شبکه‌ی خصوصی مجازی (VPN) به اینترنت وصل شوید و به اکانت Philo خود دسترسی پیدا کنید.

philo1
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن