اکانت ریدلای Readly

اکانت Readly به عنوان یک مجله دیجیتالی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

اکانت Readly به عنوان یک مجله دیجیتالی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. در این برنامه به بیشتر از 3200 مجله ملی و بین المللی دسترسی خواهید داشت. هر یک از این برنامه ها با جدیدترین قابلیت ها مورد استفاده قرار می گیرند. در این سرویس از جدیدترین نسخه های مجلات پشتیبانی می شود.

این برنامه برای اولین بار در سال 2013 در سوئد تاسیس شده و سپس رفته رفته روند رو به رشدی را طی کرد. در سال 2014 ریدلی به اوج پیشرفت های خود رسید. این پلتفرم اینترنتی با بسیاری از ناشرین مجلات و مطبوعات، همکاری حرفه ای خود را حفظ کرده و به همین خاطر پیشرفت های وسیعی در این عرصه داشته است.

4.1
22/1 هزار مرور
 
1 میلیون

بارگیری ها

نوجوان

استفاده از برنامه ریدلی

خرید اکانت Readly مزایای بی شماری برای مشتریان به همراه می آورد. استفاده از این برنامه به شما این امکان را می دهد که به 5000 مجله در همه دنیا دسترسی داشته باشید. نشریات مشهور جهانی در زمینه های بازی، آشپزی، اخبار سلبریتی ها، سیاست، تکنولوژی، مد و… ارائه می شوند و هر یک از طرفداران ویژه ای برخوردار می باشند. روزنامه های معتبر و نشریات موجود به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و… شماره های جدید خود را در اختیار کاربران ریدلی قرار می دهند. همچنین انواع شماره های قدیمی این برنامه نیز در اختیار کاربران قرار می گیرند. دانلود محتوای موجود در این برنامه نیز از قابلیت های مهم این اکانت به شمار می رود.

با دانلود محتوا، امکان مطالعه و استفاده از آن در طول روز به صورت آفلاین نیز فراهم خواهد بود. به این ترتیب کاربران در هر شرایطی به مطبوعات مورد علاقه خود دسترسی خواهند داشت. هر یک از این اکانت ها برای تک تک اعضای خانواده شما اشتراک گذاری می شوند و به این ترتیب امکان استفاده چند نفره از هر یک از این اکانت های غیر رایگان نیز میسر می باشد.
استفاده از این مجلات برای کسانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند، نتایج موثری به دنبال دارد. با استفاده از این برنامه سطح توانایی های ریدینگ زبان آموزان افزایش می یابد. این روزنامه ها درک لغات افراد را نیز افزایش می دهند.

مهمترین دسته بندی های اکانت ریدلی

با خرید اکانت ریدلی به همه دسته بندی های موضوعی این برنامه دسترسی خواهید داشت. این برنامه از 36 موضوع و محتوا پشتیبانی می کند. شما می توانید، فیلترهایی در این مجلات ایجاد کرده و نشریات مورد نظر را با در نظر گرفتن علاقه مندی خود مشخص کنید. با استفاده از این فیلترها یک سری داده به خصوص را در این سیستم جست و جو خواهید کرد. شما در اکانت Readly می توانید، بر اساس زبان انتخابی و کشور اصلی این مجلات را انتخاب کنید و از محتوای داخلی آن ها بهترین استفاده را داشته باشید. در پایین صفحات برنامه، شماره های مربوط به هر یک از این مجلات نیز درج شده و آن ها را از نسخه های قدیمی به جدید معرفی کرده است.

مهمترین نکات خرید ریدلی

قیمت اکانت ریدلی به نسبت قابلیت های این برنامه بسیار پایین تعیین شده است. از مهمترین نکات خرید این پلتفرم توجه به قیمت تعیین شده برای آن و کارمزدهای فروشگاه های فارسی زبان است. در فروشگاه های ارائه نسخه های پریمیوم اپ های خارجی، با خرید اکانت، به صورت ریالی پرداخت هزینه مربوطه را انجام خواهید داد و به این ترتیب دیگر نیازی به پرداخت ارزی از طریق درگاه های بین المللی نخواهید داشت. این اکانت ها بر روی هر دستگاهی قابل استفاده خواهند بود.

امکانات کاربردی برنامه ریدلی

با خرید اکانت ریدلی پریمیوم از امکانات و قابلیت های وسیع این برنامه حرفه ای بهره مند خواهید شد. در بخش های مختلف این برنامه امکانات متعددی در نظر گرفته شده اند که هر یک از آن ها استفاده از این پلتفرم را برای کاربران ساده تر می سازد. برخی از مهمترین این قابلیت ها را در ادامه مشاهده می کنید:

قابلیت رابط کاربری برنامه

روان بودن و سادگی رابط کاربری اکانت Readly یکی از قابلیت های مهم آن به شمار می رود. وقتی مجله ای را در این نشریات باز می کنید، صفحات اول آن به شما نمایش داده می شوند. با تغییر حالت گوشی از عمودی به افقی، نحوه قرارگیری صفحات نیز تغییر می کند. به طور مثال در حالت افقی، صفحات مجله به صورت دوتایی در هر ردیف قرار می گیرند. در صورتی که بر روی هر یک از صفحات تپ بزنید، قابلیت بوک مارک برنامه برای شما فعال می شود. شما می توانید، هر یک از این مجلات را به علاقه مندی های خود اضافه کنید. همچنین امکانات اشتراک گذاری صفحات مختلف این مجلات نیز در میان قابلیت های مهم این برنامه قرار می گیرند.

ارائه نسخه وبسایت

در بخشی از این برنامه نسخه های وب مخصوص آن ارائه شده اند که نحوه استفاده از آن شبیه به نرم افزار اصلی است. با خرید اکانت های غیر رایگان ریدلی به نسخه های وب سایت موجود نیز دسترسی خواهید داشت. در صورتی که این برنامه را بر روی تلفن همراه خود نصب نکرده باشید، از طریق وب سایت به آن دسترسی خواهید داشت. البته برخی از نسخه های نشریات برنامه در قالب وب سایت حذف شده و پشتیبانی نمی شوند.

قابلیت های بخش مای کانتنت

بخش ذخیره سازی برنامه ریدلی نیز یکی از قابلیت های منحصر به فرد آن به شمار می رود. در این بخش می توانید، علاقه مندی های خود به هر یک از نشریات موجود را ذخیره سازی کرده و مشخص نمایید. به این ترتیب برای دسترسی به بخش های مورد علاقه خود نیازی به مطالعه مجدد مجله نخواهید داشت.

جمع بندی

در این گزارش در رابطه با استفاده از برنامه پرطرفدار ریدلی اطلاعاتی به دست آوردید که بیشترین کارایی را برای علاقه مندان به مطبوعات و نشریات به همراه می آورد. قیمت اکانت Readly بر اساس ظرفیت های مختلف و اشتراک های متعدد مرتبط با آن تعیین می شود. هر یک از این اکانت ها در دنیای امروز مزایای بی شماری برای افراد به همراه می آورد. آشنایی با فرهنگ های مختلف، مهارت آموزی از بخش های مختلف نشریات موجود، افزایش سطح دانش عمومی و… از مزایای مهم استفاده از ریدلی هستند.

سوالات متداول

شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی Readly، اقدام به خرید اکانت خود کنید. همچنین شما می توانید از طریق سایت‌های فروشگاهی مثل Amazon و Google Play، اکانت Readly خود را خریداری کنید.

هزینه خرید اکانت Readly بسته به محل سکونت، تعداد دستگاه‌هایی که می‌خواهید اکانت را روی آن‌ها نصب کنید و مدت زمان مورد نظر، متفاوت است. اما این خدمت در حدود ۹ تا ۱۰ دلار در ماه قابل ارائه است.

Readly بیش از ۵ هزار مجله را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان پوشش می‌دهد. از مجلات خبری ورزشی، بهداشتی و تفریحی، تا مجلات خانوادگی و آشپزی و… همگی در این سرویس موجود هستند.

بله، شما می توانید تعداد دستگاه‌های بیشتری را به اکانت خود اضافه کنید. اما به نظر مناسب تر است تعداد دستگاه‌های خود را محدود نگه دارید.

بله، شما می توانید هر زمان که خواستید، عضویت خود را در سرویس Readly لغو کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برای اطمینان از لغو عضویت، قبل از تاریخ تجدید اشتراک، آن را لغو کنید.

خرید اکانت ریدلی
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن