اکانت اسکیل شیر SkillShare

اکانت اسکیل شیر

اکانت اسکیل شیر امکان شرکت در دوره های آموزشی مختلف را برای کاربران آنلاین فراهم می کند.

اکانت اسکیل شیر امکان شرکت در دوره های آموزشی مختلف را برای کاربران آنلاین فراهم می کند. در دنیای امروز روش های آموزشی نیز با گذشته تفاوت های اساسی دارد. این روزها از پلتفرم های آنلاین برای برگزاری کلاس ها و و دوره های مهارت آموزی استفاده می شود و افراد با شرکت در این دوره ها تجربه های جدیدی به دست می آورند.

در سال های اخیر کاربران بسیاری زیادی از خدمات این برنامه های آنلاین استفاده کرده و در انجمن یادگیری اسکیل شیر شرکت کرده اند. محتواهای آموزشی بارگذاری شده در این پلتفرم آموزشی اغلب به صورت ویدیویی هستند و کاربران با  خرید اکانت اسکیل شیر از این دوره ها استفاده می کنند.

4.3
۵۴٫۷ هزار مرور
 
۱ میلیون

بارگیری ها

نوجوان

ویژگی های برنامه اسکیل شیر

قیمت اکانت اسکیل شیر در رنج متوسطی است که استفاده از خدمات این سرویس ها را برای عموم مردم میسر کرده است. از دیگر ویژگی های مهم این برنامه می توان به قابلیت های یادگیری هدفمند آن اشاره کرد که امکان استفاده از آن را برای همه رده های سنی فراهم کرده است. در این برنامه آموزش ها و فایل های آموزشی به صورت تئوریک آموزش داده نمی شوند.

کاربران این برنامه زیر نظر کارشناسان و اساتید حوزه یادگیری مورد نظر، اطلاعات مربوطه را به دست می آورند و فعالیت های متعددی در دوره های آموزشی هر یک از آن ها انجام خواهد شد. شما می توانید، پس از خرید اشتراک های این برنامه، دوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید.

عملکرد سرویس اسکیل شیر

خرید اشتراک اسکیل شیر برای استفاده از سه زیر مجموعه دوره های این سرویس انجام می گیرد. شما می توانید، در هر یک از دوره های رشد، خلق کردن و ساخت در این برنامه کاربردی شرکت به عمل آورید. طیف وسیع موضوعاتی که در این پلتفرم در اختیار کاربران قرار دارند، همواره نظر و توجه آن ها را جلب می کنند.

به علاوه هر یک از دوره های مربوطه، از زیر شاخه های به خصوصی تشکیل می شوند؛ مثلا دوره های مقوله رشد در زیر مجموعه های روانشناسی، امور خانواده و… دسته بندی می شوند. همچنین دوره های مربوط به مقوله ساخت شامل زیر مجموعه های رهبری و مدیریت، بازاریابی و… می شوند. در بخش بعدی نوبت به مقوله خلق کردن می رسد که دوره های مربوط به آن با موضوعات پیرامون مسائل فنی و تولید کردن معرفی می شوند.

البته این برنامه جامعیت ندارد؛ یعنی برخی از دوره های مهارت آموزی را پوشش نمی دهد. از میان آن ها می توان به دوره های یادگیری هنر آشپزی اشاره کرد.

مزایای خرید اشتراک اسکیل شیر پریمیوم

در صورتی که از این برنامه برای شرکت در دوره های آموزشی استفاده کنید، از بسیاری از مزایای استفاده از آن نیز بهره مند خواهید شد. برگزاری دوره های آموزش آنلاین در این برنامه امتیازات بسیار زیادی برای شرکت کنندگان به همراه می آورند که برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • تجربه یادگیری مهارت ها به صورت گروهی یکی از محاسن استفاده از این برنامه به شمار می رود. شما می توانید، از تجربیات دیگران نیز در این دوره ها استفاده کرده و سطح علمی خود را ارتقا دهید. دریافت بازخورد از هم دوره ای های حاضر نیز از مهمترین مزایای استفاده از این برنامه است.
  • این برنامه بر روی همه سیستم عامل های تلفن همراه نصب و راه اندازی می شود.
  • امکان سرچ کردن دوره های انتخابی نیز در بخش جست و جوی اسکیل شیر از مهمترین نقاط قوت آن به شمار می رود.
  • این برنامه برای کسانی که مدرس دوره های آموزشی هستند نیز مزایایی به همراه می آورد؛ اسکیل شیر بستر مناسبی برای فروش دوره های آموزشی مدرسین فراهم کرده است که بازار کار این افراد را ارتقا می دهد. انتشار تبلیغات در رابطه با محتوای آموزشی مدرسین از مجموعه خدماتی است که در اسکیل شیر در نظر گرفته شده است.
  • برای شرکت در این برنامه نیازی به داشتن مدارک دانشگاهی نداشته و لازم نیست شهریه های سنگین پرداخت کنید.
  • تشکیل کارگاه های گروهی آنلاین نیز از دیگر قابلیت های این برنامه است که با خرید اکانت پریمیوم اسکیل شیر به آن دسترسی پیدا می کنید.

نحوه خرید اکانت پریمیوم اسکیل شیر

خرید اکانت skillshare پریمیوم به سادگی انجام می شود؛ تنها کافی است این برنامه را دانلود کرده و یک اکانت برای خود بسازید. سپس آدرس اکانت خود را به فروشگاه های مربوط به خرید این برنامه ها ارائه دهید و سفارش پریمیوم سازی این برنامه را ثبت کنید. سپس با پرداخت ریالی هزینه این برنامه و تعرفه های تعیین شده برای نسخه های پریمیوم از قابلیت های ورژن های پولی اسکیل شیر استفاده کنید.

نکات مهم خرید اکانت غیر رایگان اسکیل شیر

تا به این جا متوجه شدیم که اسکیل شیر چیست و چه قابلیت هایی در دسترس مخاطبین قرار می دهد. پیش از خرید این اکانت باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید. در وهله اول نحوه فعال سازی این برنامه را زیر نظر داشته باشید؛ نسخه های اصل و اورجینال اکانت های این برنامه به صورت اختصاصی بر روی آدرس ایمیل افراد پریمیوم می شوند.

شما می توانید، برای خرید این اکانت ها ابتدا از اکانت رایگان اسکیل شیر استفاده کنید و سپس مشخصات این اکانت ها را در فیلدهای بخش اطلاعات خرید برنامه درج نمایید. به این ترتیب پریمیوم سازی بر روی اکانت قبلی شما انجام می گیرد. این اکانت ها در بازه های زمانی تعیین شده در اشتراک، دچار قطعی نشده و همواره در دسترس مشترکین قرار دارند.

جمع بندی

در دنیای امروز حتی روش های مهارت آموزی افراد نیز متفاوت شده است. این روزها کسی برای یادگیری مهارت های جدید مسافت های طولانی برای شرکت در کلاس های حضوری طی نمی کند؛ بلکه با استفاده از یک لب تاب یا تلفن همراه وارد دنیای مجازی شده و از برنامه های برگزاری کلاس های آموزشی استفاده می کند. این برنامه ها با هزاران قابلیت کاربردی، میزان یادگیری افراد را افزایش می دهند و جذابیت این دوره های آموزشی را نیز بیشتر خواهند کرد. بسیاری از اساتید برتر جهانی در قالب این سرویس های آنلاین، دوره های آموزشی خود را برگزار می کنند.

سوالات متداول

خرید و فروش اکانت تایدال قانونی نیست و ممکن است با مشکلاتی همراه شود. با این حال با خرید از فروشگاه های معتبر میتوان راهی برای دسترسی به موسیقی در تایدال، پیدا کرد.

با داشتن اکانت تایدال، می‌توانید به تمامی موسیقی‌های موجود در این سرویس دسترسی پیدا کنید. همچنین، شما می‌توانید لیست پخش خود را ایجاد کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

قیمت خرید اکانت تایدال متفاوت است و به عواملی مانند نوع اشتراک، مدت زمان استفاده و… بستگی دارد. بهترین راه برای خرید اکانت تایدال، مراجعه به سایت رسمی تایدال و خرید اشتراک مورد نظر است.

بله، خرید اکانت تایدال از طریق سایت‌های غیرمجاز ممکن است با خطراتی همراه باشد، مثل حمله به اطلاعات شخصی شما یا فعالیت غیرقانونی. بهترین راه برای دسترسی به تایدال، خرید اشتراک از خود سایت تایدال است.

 اکانت تایدال نباید به صورت تجاری فروخته شود، با افراد دیگر به اشتراک گذاشته شود یا در قالب سرویس‌های پولی به دیگران ارائه شود. 

خرید اکانت اسکیل شیر
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن