اکانت ساندکلود SoundCloud

اکانت ساندکلود

اکانت ساندکلود یکی از بزرگترین پلتفرم های موسیقی در همه جهان است که لذت شنیدن فایل های موسیقی را برای شما چندین برابر می کند.

اکانت ساندکلود یکی از بزرگترین پلتفرم های موسیقی در همه جهان است که لذت شنیدن فایل های موسیقی را برای شما چندین برابر می کند. این پلتفرم برای اولین بار در سال 2007 میلادی ایجاد شده و امروزه با قابلیت های پیشرفته ای شناخته می شود. خرید نسخه های پریمیوم این برنامه قابلیت های استفاده از آن را برای کاربران افزایش می دهد.

4/7
6.2 میلیون مرور
 
100میلیون

بارگیری ها

نوجوان

مزایای خرید اشتراک ساندکلود

شما می توانید، با خرید اشتراک این برنامه بسیاری از محدودیت های نسخه های رایگان آن را از بین ببرید. کیفیت استاندارد صدا از مهمترین مزایای استفاده از نسخه های پریمیوم شده این برنامه است. بسیاری از شنوندگان موسیقی برای پخش فایل های موسیقی به دنبال بهترین کیفیت آن ها می گردند. این برنامه این نیاز کاربران را برآورده می سازد.

رد کردن پنج آهنگ در طول هر ساعت از قابلیت های مهم این برنامه است. در حین شنیدن فایل های موسیقی در برنامه ساندکلود هیچ فایل تبلیغاتی به صورت خودکار برای مخاطبین پخش نمی شود. این مسئله بسیاری از دغدغه های کاربران این برنامه را برطرف می کند. همچنین کاربران می توانند، لیست های موسیقی مورد نظر خود را به صورت آفلاین نیز در نسخه های غیر رایگان ساندکلود پخش کنند.

شرح کلی مراحل خرید اکانت ساندکلود پریموم

برای خرید این اشتراک باید از چند مرحله کلی عبور کنید؛ در ابتدا باید درخواست خرید خود را در یکی از مراکز فروش این اکانت ها ثبت کنید. سپس در مرحله بعدی اطلاعات مربوط به اکانت مورد نظر را وارد کرده و فرایند پرداخت هزینه های مربوطه تکمیل خواهد شد. سپس اکانت مورد نظر شما خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

این برنامه در طول سال های گذشته کاربران بسیاری را از سر تا سر دنیا جذب کرده و به عنوان یکی از پر مخاطب ترین پلتفرم های موسیقی شناخته می شود. قابلیت اشتراک گذاری فایل های موسیقی ساندکلود در شبکه های اجتماعی نیز از مهمترین مزایای خرید اکانت پریمیوم ساندکلود است.

ویژگی های اکانت ساندکلود پریمیوم

خرید اشتراک ساندکلود پریمیوم بسیاری از قابلیت های این برنامه را در دسترس کاربران قرار می دهد. شرح کلی این ویژگی ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • افراد می توانند، پلی لیست های مورد علاقه خود را در برنامه بسازند.
  • دانلود آفلاین فایل های موسیقی و پخش آن ها نیز در نسخه های پریمیوم برنامه میسر می باشد.
  • در این برنامه بیشتر از 180 میلیون فایل موسیقی وجود دارند که افراد با خرید اکانت های پریمیوم به صورت نامحدود به همه آن ها دسترسی خواهند داشت.
  • موسیقی های پخش GO PLUS نیز در این برنامه پخش می شوند.
  • شما می توانید، انواع موسیقی های ناموجود در برنامه را نیز آپلود کرده و در سیستم ساندکلود قرار دهید.

قوانین مهم خرید اکانت SoundCloud

اکانت رایگان ساندکلود بدون پرداخت هزینه در اختیار کاربران قرار می گیرد. اما بی شک بسیاری از قابلیت های اکانت های پریمیوم را در اختیار مخاطبین قرار نمی دهد. بدون شک این برنامه محدودیت هایی در پخش فایل های موسیقی دارد که در نسخه های پریمیوم از بین می روند.

اما برای خرید اکانت های غیر رایگان باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید. در وهله اول باید از روش های پرداخت ارزی برای خرید این اکانت ها و اشتراک های برنامه ساند کلود استفاده کنید. قیمت اکانت ساندکلود نیز در سایت های ارائه دهنده خدمات خرید مشخص شده است.

در حین انتخاب هر یک از نسخه های این برنامه باید به نحوه کاربری آن ها دقت داشته باشید. این برنامه دارای نسخه هایی برای شنوندگان موسیقی و آرتیست ها و تولید کنندگان فایل های موسیقی است که هر یک از آن ها از قابلیت های منحصر به فردی برخوردار هستند. نسخه GO PLUS این برنامه برای مخاطبین و شنوندگان و نسخه های PRO UNLIMITED برای آرتیست ها مورد استفاده قرار می گیرد.

آرتیست های این برنامه درآمدهایی از بارگذاری و آپلود آثار خود به دست می آورند که از روش های پرداخت ارزی برای آن ها واریز می شود. شما می توانید، پس از پریمیوم سازی اکانت خود از خدمات مربوط به تغییر اطلاعات کاربری استفاده کنید. مثلا عکس کاربری خود را عوض کنید، نام جدیدی انتخاب کنید و…

هر یک از اکانت ها و اشتراک های ساندکلود در تمامی دستگاه ها قابل استفاده خواهند بود. برای خرید ساندکلود آنلاین باید از صحت اطلاعات اکانت فعلی خود اطمینان حاصل کنید. پشتیبانی از این سرویس ها نیز از مهمترین مزایای خرید آن ها به شمار می رود. برای استفاده از این برنامه نیازی به تغییر آی پی نخواهید داشت.

جمع بندی

در سال های اخیر استفاده از اشتراک رایگان ساندکلود بر شهرت این برنامه در میان مردم افزوده است. به همین خاطر کمپانی ساندکلود خدمات و قابلیت های بیشتری در ساختار این برنامه ایجاد کرده و برای استفاده از این قابلیت های بیشتر، نسخه های پریمیوم آن را در اختیار کاربران قرار داده است. خرید اشتراک ساندکلود برای کاربران داخل کشور نیز میسر شده؛ این روزها ایرانیان نیز می توانند، از طریق فروشگاه های معتبر پریمیوم سازی این اکانت ها، خرید آن ها را به سادگی انجام دهند. پلن های تریال این برنامه نیز در اختیار کاربران ساند کلود قرار می گیرند.

سوالات متداول

برای خرید اکانت ساندکلود، باید به وب‌سایت رسمی ساندکلود رفته و پس از ثبت‌نام یا لاگین به حساب کاربری خود، به قسمت خرید اشتراک بروید. در اینجا، می‌توانید نوع اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کنید و پرداخت را انجام دهید. همچنین میتوانید از فروشگاه های معتبر مانند اکتیو ثبت سفارش کنید.

ساندکلود دو نوع اشتراک دارد: اشتراک معمولی و اشتراک پریمیوم. در اشتراک معمولی، کاربر فقط قادر به استفاده از برخی امکانات ساندکلود است، اما در اشتراک پریمیوم، بیشترین امکانات و خدمات ساندکلود در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

برای خرید اشتراک پریمیوم ساندکلود، باید به وب‌سایت رسمی ساندکلود رفته و پس از ثبت‌نام یا لاگین به حساب کاربری خود، به قسمت خرید اشتراک پریمیوم وارد شوید. در اینجا، می‌توانید نوع اشتراک مورد نظر خود را انتخاب کنید و پرداخت را انجام دهید و یا از طریق فروشگاه های آنلاین اشتراک مورد نظر خودتان را سفارش دهید.

بله، شما می‌توانید از اکانت ساندکلود خود در دستگاه‌های مختلف استفاده کنید. برای این کار، باید از طریق حساب کاربری خود در ساندکلود در دستگاه مورد نظر وارد شوید.

خرید اکانت ساندکلود در صورتی که از منابع معتبر تهیه شده باشد، بسیار امن است. اما باید به این نکته توجه داشت که خرید اکانت از منابع غیرمعتبر و شخصی، ممکن است با مشکلاتی همراه باشد مانند قطعی و از کار افتادن اکانت.

برای پخش فایل‌های خود، می‌توانید آن‌ها را به صورت آنلاین در سرویس ساندکلود آپلود کنید و سپس آن‌ها را به راحتی پخش کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای مختلفی مانند iTunes، Windows Media Player و… از فایل‌های خود در ساندکلود استفاده کنید.

اکانت رایگان ساندکلود
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن