اکانت اسپاتیفای پرمیوم spotify

اکانت اسپاتیفای پرمیوم

اسپاتیفای یک سرویس اشتراک گذاری اینترنت است به صورت رایگان و پریمیوم قابل دسترسی است. در سال ۲۰۰۸ یک شرکت سوئدی اقدام به ساختن برنامه کرد تا به حفظ حقوق ناشران و اشتراک گذاری موسیقی کمک کند. با نصب اپلیکیشن اسپاتیفای به روی تلفن همراه نصب نسخه دسکتاپ گوش دادن به موسیقی لذت ببرید.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای دارای امکانات پیشرفته است هنرمندان برای انتشار موسیقی خود می توانند از آن استفاده کنند. نکته مهم درباره اسپاتیفای استفاده رایگان از این برنامه است. هر کاربری با ورود به اسپاتیفای و تشکیل حساب کاربری می تواند از امکانات رایگان و محدود اسپاتیفای استفاده کنند. اما با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای می تواند امکانات پیشرفته تر و بهتری را در اختیار داشته باشید.

افرادی که از اکانت اسپاتیفای رایگان استفاده می‌کنند در ازای دریافت برخی از خدمات این سرویس ملزم به دیدن تبلیغات هستند. افرادی که نمی خواهند تبلیغات این سرویس را مشاهده کنند می توانند با خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم علاوه بر راحت شدن از شر تبلیغات مزاحم، خدمات بیشتری را در اختیار بگیرند.

Spotify: Music, Podcasts, Lit

۴٫۴

۲۷٫۸ میلیون مرور

۱ میلیارد

بارگیری ها

نوجوان

با توجه به گسترش اینترنت نرم‌افزارهای ساخته شدند تا در حین گوش دادن به موسیقی حافظه موبایل نیز پر نشده و همچنین قابلیت پخش موسیقی با کیفیت بالا هم دارا باشد. اشتراک اسپاتیفای یک نرم افزار محبوب و کاربردی است که طریق آن می توانید پلی لیستهای متنوع و مورد علاقه خودتان را بسازید و به موسیقی گوش کنید.

خرید اکانت اسپاتیفای علاوه بر اینکه برای کاربران خود مزایای زیادی دارد با حفظ حقوق خوانندگان و هنرمندان سعی دارد ارزش مادی و معنوی آثار آن ها را محفوظ نگه دارد. برای کار با این برند برنامه لازم است که با چگونگی خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم را بررسی نمایید و یا ابزار رایگان آن را نیز بشناسید.

امکانات و قابلیت های خرید اشتراک اسپاتیفای

میلیون ها آهنگ از تمامی خوانندگان با ملیت های متفاوت در سراسر جهان در اسپاتیفای وجود دارد که می توان به همه آنها گوش داد و همچنین موزیک ویدیوهای آنها را نیز مشاهده کرد. کاربرانی که از سرویس اشتراک پریمیوم اسپاتیفای استفاده می کنند می توانند با بالاترین کیفیت به آهنگ ها گوش داده و نهایت لذت را از گوش دادن به موزیکی که به آن علاقه دارند ببرند.
با خرید اسپاتیفای پرمیوم میتوانید پلی لیست شخصی خودتان را بسازید و هر زمان که دوست دارید به آن گوش دهید. قابلیت مشاهده موزیک ویدئوها با کیفیت بالا برای شما فراهم است و در صورت استفاده از سرویس اکانت پرمیوم اسپاتی فای میتوانید کیفیت آن را نیز بالاتر ببرید و موزیک ویدئوی مورد علاقه خود را ذخیره کنید.
از دیگر امکانات خرید spotify ذخیره موسیقی آشنایان و دوستانتان است. در صورتی که از فیسبوک خود اکانت اسپاتیفای ساخته باشید موزیک های دوستان شما نیز در اسپاتیفای نمایش داده خواهد شد. اسپاتیفای دارای پلن های مختلفی است که با خرید هر کدام و پرداخت حق سرویس ماهانه از خدمات آن برخوردار خواهید شد. این پلن ها برای افرادی که که به دنبال صرفه اقتصادی هستند نیز بسیار مناسب است.
اشتراک اسپاتیفای سرویسی است که به روی پلتفرم ها قابلیت اجرا دارد، spotify به روی دسکتاپ و ویندوز، IOS و مک، اندروید و غیره قابلیت اجرا دارد. Spotify نیاز به اینترنت پر سرعت ندارد. اما در صورتی که اکانت پرمیوم اسپاتیفاي داشته باشید میتوانید آهنگ ها را به صورت افلاین نیز گوش کنید.

انواع اکانت spotify

اسپاتیفای یک سرویس استریم که دارای مدل های اکانت مختلفی است. به طور کلی اسپاتیفای به صورت رایگان نامحدود و پریمیوم قابل استفاده است اما هر کدام از این موارد قطعاً مزیت ها و ویژگی های خاص خود را دارا می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم.

اکانت اسپاتیفای رایگان

در این اکانت رایگان اسپاتیفای قابلیت استفاده از برخی از امکانات اسپاتیفای فراهم است. یافتن و شنیدن آهنگ های مختلف کشف موسیقی های جدید یا به اشتراک گذاری موزیک با دوستان و آشنایانتان و ساختن چند لیست پخش محدود از امکانات رایگان اسپاتیفای است. اما همانطور که در بخش های قبلی گفتیم برخی از قابلیت ها در دسترس شما خواهد بود. به عنوان مثال نمی توانید رادیو یا پادکست های مختلف را گوش دهید.

همچنین شما بعد از هر آهنگ باید تبلیغ ۳۰ ثانیه ای را گوش دهید یا ببینید تا آهنگ بعدی برای تان پخش شود. تبلیغات آزار دهنده باعث می‌شود تا بسیاری از افراد خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای فکر کنند اما این اکانت چه ویژگی هایی دارد؟

اکانت پرمیوم اسپاتیفای

در اشتراک پریمیوم  اسپاتیفای تمامی قابلیت های برنامه اسپاتیفای در دسترس شماست. هر آهنگ را می توانید گوش کنید و پلی لیست های نامحدود بسازید و همچنین هیچ تبلیغی مانع لذت بردن شما از موسیقی نخواهد شد. اگر از سایت های معتبر برای خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم به صورت قانونی اقدام کنید می توانید هر وقت که خواستید از رادیو استفاده نمایید یا به پادکست های مختلف در این سرویس گوش کنید.

در کنار مواردی که اشاره کردیم می تواند آهنگ را به صورت آفلاین ذخیره کنید تا در هنگامی که به اینترنت دسترسی ندارید آهنگ مورد علاقه خود را گوش کنید. کیفیت بالای موسیقی از دیگر امکانات اسپاتیفای خواهد بود.

تفاوت اشتراک اسپاتیفای رایگان و پرمیوم

کاربرانی که از اپلیکیشن موبایل اسپاتی فای استفاده می کنند نمی‌تواند به آهنگ درخواستی گوش دهند و همچنین قابلیت ایجاد لیست پخش برای آنها فراهم نیست. کیفیت موسیقی پخش شده نیز معمولی است و پخش موسیقی اچ دی تنها با خرید اشتراک اسپاتیفای پرمیوم قابل انجام است. در ضمن آنها فقط می توانند ۵ آهنگ را در ساعت تردد کنند و آگهی تبلیغاتی را لازم است در بین آهنگ ها گوش دهند.

در نسخه دسکتاپ و تبلت اسپاتیفای رایگان نیز قابلیت های معمولی اسپاتیفای مجاز است اما نمی توانند کیفیت صدا را از روی حالت استاندارد و معمولی تغییر دهند و بیشتر از ۵ آهنگ نمی توانند رد کنند. در این نسخه نیز تبلیغات همچنان وجود دارد. قابلیت گوش دادن به رادیو و پادکست های متنوع تنها با خریداری اکانت پرمیوم اسپاتیفای امکان پذیر است. وجود هوش مصنوعی و دیتابیس قوی و تنوع سبک های موسیقی باعث شده تا کاربران علاقه به خرید اشتراک پرمیوم spotify را داشته باشند.

چرا اسپاتیفای بهترین سرویس موزیک دنیا است؟

متاسفانه خرید اسپاتیفای به علت نقض حقوق نشر دهندگان آثار موسیقی در کشور ما ایران فیلتر است. همچنین تمامی هنرمندان ایرانی در آن حضور ندارند این موضوع باعث شده است تا برخی از هموطنان به دلیل فیلتر و هزینه نسبتاً بالا نخواهند از این سرویس استفاده کنند.

اما اسپاتیفای سعی میکند حقوق نشر دهندگان و هنرمندان را حفظ کند. این سرویس با پرداخت حق امتیاز انتشار موسیقی در سرویس، به خوانندگان و دریافت حق عضویت از کاربران آن یک رابطه سودمند را برای خوانندگان و هم برای کاربران ایجاد کرده است.

نکته دیگر اینکه دانلود برنامه اسپاتیفای رایگان است. اما اگر اکانت خود را از یک سایت معتبر تهیه کنید دیگر نیازی به فیلتر شکن یا پروکسی نخواهد بود. سایت های زیادی برای فروش اکانت اسپاتیفای اقدام میکنند که با سرچ ساده در اینترنت میتوانید بهترین آن را پیدا کنید.

یکی دیگر از قابلیت های شگفت انگیز اسپاتیفای پلی لیست پیشنهادی است که بر اساس اخرین اهنگ هایی که گوش کردید و سبکی که به آن علاقه دارید به شما پیشنهاد میشود. این پلی لیست ها از الگوریتم سرویس اسپاتیفای پیروی میکنند که سابقه شنیده های شما را مورد بررسی قرار میدهند تا اهنگ های جدید و با سبکی مشابه را پیشنهاد کنند.

پلن های اشتراک سرویس اسپاتیفای

راه اندازی سرویس اسپاتیفای بسیار راحت است. اما اگر در ایران حضور داشته باشید برای شروع کار با اسپاتیفای کمی به مشکل بر خواهید خورد. زیرا لازم است از فیلترشکن هایی استفاده کنید که سرویس اسپاتیفای قادر به شناسایی آی پی آدرس شما نباشد. بعد از وارد شدن به سایت اسپاتیفای در صورتی که حساب کاربری ندارید باید حساب شخصی خودتان را بسازید.

البته در صورتی که حساب فیسبوک داشته باشید می توانید از طریق آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این طریق میتوانید با دوستان خود در ارتباط باشید و به آهنگ های مورد علاقه آنان نیز گوش دهید.

بعد از ثبت نام باید یک سطح اشتراک را انتخاب کنیم که توصیه و پیشنهاد ما نسخه ویژه و پلان های اشتراکی است. زیرا علاوه بر صرفه اقتصادی، انعطاف‌پذیری بیشتری در نصب برای پلتفرم های مختلف دارد. بعد از ثبت نهایی spotify آن را متناسب با پلتفرم موبایل یا کامپیوتر خود انتخاب نموده و دانلود کنید. بعد از نصب و وارد شدن به حساب کاربری می توانید به موسیقی و پادکست‌ها گوش دهید و لذت ببرید.

آموزش کار و راه اندازی اسپاتیفای

اشتراک دانشجویی یا دانش آموزی

این اشتراک پریمیوم برای دانشجویان و دانش آموزان که علاقه زیادی به موسیقی دارند بسیار مناسب است. آنها با پرداخت تنها 4.99 دلار در ماه با تمدید ۴ساله میتوانند از خدمات سرویس اسپاتیفای استفاده نمایند. البته قبل از خرید اشتراک لازم است تا دانشجو بودن شما توسط سرویس تایید شود.

اشتراک فامیلی یا خانوادگی ( family )

خانواده هایی که جمعیت 5 نفره دارند و میخواهند یک سرویس با صرفه اقتصادی داشته باشند پلن خانوادگی برایشان مناسب است. با پرداخت 14.99 دلار در ماه میتوانند از خدمات پرمیوم اسپاتیفای استفاده کنند. در پلان ها یه خانوادگی هر کدام از اعضا می‌توانند پلی لیست جداگانه، پیشنهادات، کتابخانه و خدمات جداگانه را دریافت کنند. اما پلی لیست هایی که خود سرویس اسپاتیفای از آهنگ های مورد علاقه تمام اعضا ایجاد کرده است برای تمامی اعضا نمایش داده میشود.

اشتراک دو کاربره ( Duo )

یکی از متمایز ترین پلن های اسپاتیفای سرویس دونفره است که معمولاً برای زوجین یا دوستان صمیمی طراحی شده است. این کاربران را پرداخته در 12.99 دلار در ماه می توانند حساب خود را با دوست یا زوج خود به اشتراک گذاشته و از گوش دادن به موسیقی لذت ببرند.

اشتراک دو کاربره ( Duo ) اشتراک شخصی ( Individual )

ای پلن به صورت یک نفره بوده و قابلیت اشتراک گذاری در آن وجود ندارد پرداخت آن نیز به صورت ماهانه 9.99 دلار انجام میشود.

چگونه پلن اشتراک سرویس spotify را در ایران بخریم

از آنجایی که پرداخت های سرویس اسپاتیفای عموماً با دلار و یورو انجام می گیرد. پرداخت و خرید سرویس های اشتراکی یک مسئله چالش برانگیز برای کاربران ایرانی بدل شده است . از طرفی وجود تحریم‌ها و فیلترینگ اسپاتیفای و از طرف دیگر عدم دسترسی به اکسچنج های پول در اینترنت سبب شده که بسیاری از کاربران ایرانی از خدمات جالب و کاربردی spotify پریمیوم استفاده نکنند.

اما نکته مهم آن است که سایت هایی معتبر این کار را برای شما انجام خواهند داد و قابلیت خرید پلن اشتراکی یا شخصی را برای شما فراهم میکنند. همچنین تحویل اکانت پرمیوم اسپاتیفای نیز به صورت آنی خواهد بود . این قابلیت نگرانی ها را درباره خرید اشتراک و پلن ها رفع کرده است.

تحویل فوری اکانت پرمیوم اسپاتیفای در سایت ما با قیمت ارزان و به صرفه انجام می گیرد. شما بعد از پرداخت و ثبت نام میتوانید اکانت خود را تحویل بگیرید و بعد از دوره میتوانید مجددا اشتراک خود را تمدید کنید.

معرفی سایت معتبر برای خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم

اسپاتیفای نیازی به اینترنت پرسرعت ندارد. این موضوع باعث میشود تا حجم مصرفی بیش از حد نباشد. نوع اکانت پرمیوم و رایگان نیز در میزان اینترنت مصرفی تاثیر دارد. زیرا نوع کیفیت پخش موزیک ، حجم پادکست ها و موزیک ویدئوها یا دانلود موزیک ها برای زمان های افلاین در اکانت ها متفاوت است.

در حالت کلی اگر کیفیت پخش به روی معمولی قرار داشته باشد یک ساعت پخش موزیک ۵۰ مگابایت اینترنت نیاز دارد. اگر به صورت ۲۴ ساعته به موزیک های اسپاتیفای گوش کنید تنها یکی را باید از حجم اینترنت شما کم می شود. این موضوع هم یکی از دلایل محبوبیت اسپاتیفای در مقایسه با سایر سرویس های اشتراک موسیقی است.

میزان حجم مصرفی اسپاتیفای

سایت ما ارائه‌کننده اکانت اسپاتیفای پرمیوم به صورت قانونی با بهترین قیمت است که به صورت ریالی برای شما قابل خریداری است. با چند کلیک ساده می توانید اکانت اسپاتیفای خود را به صورت فوری با ارزان ترین قیمت دریافت کنید. با خرید فوری و ارزان اکانت پرمیوم spotify در هر کجا که باشید میتوانید از شنیدن اهنگ لذت ببرید. همچنین پلی لیست های پیشنهادی اسپاتیفای نیز در اختیار شما قرار دارد . پلی لیست پیشنهادی بر اساس آخرین شنیده های شما و سبکی که بیشتر از همه گوش می کنید توسط اسپاتیفای به شما نشان داده میشود. برای خرید همین حالا اقدام کنید.

سوالات متداول

برای خرید اکانت اسپاتیفای، می‌توانید به وبسایت رسمی اسپاتیفای مراجعه کرده و یا از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر استفاده کنید.

بله، شما می توانید به صورت رایگان از اسپاتیفای استفاده کنید، اما در این حالت امکاناتی که در نسخه پرداختی موجود است، در دسترس نخواهد بود.

بله، خرید اکانت اسپاتیفای به شرطی قانونی است که از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری شود. با این حال، در برخی از فروشگاه‌های غیررسمی، اکانت‌های جعلی و نامعتبر نیز به فروش می‌رسند که قانونی نیستند.

خیر، به اشتراک گذاری اکانت اسپاتیفای خود با دیگران ممنوع است و در صورت شناسایی توسط اسپاتیفای، ممکن است منجر به مسدود شدن اکانت شود.

بله، شما با استفاده از یک اکانت اسپاتیفای در ایران، می‌توانید در کشورهای دیگر هم از خدمات آن استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که با در نظر گرفتن قوانین جغرافیایی منطقه‌ها، محدودیت‌هایی مانند در دسترس بودن بعضی از فیلم‌ها و موسیقی‌ها ممکن است وجود داشته باشد.

بله، با یک اکانت اسپاتیفای می توانید به صورت همزمان بر روی چند دستگاه وارد شوید؛ ولی محدودیت هایی در خصوص استفاده همزمان از هر اکانت وجود دارد که بطور مثال اجازه پلی کردن موزیک بطور همزمان در دو دیوایس را نمیدهد.

بله، شما می توانید به عنوان هدیه، اکانت اسپاتیفای به دیگران هدیه دهید. برای این کار باید به صفحه “Gift” در سایت اسپاتیفای مراجعه کرده و یا رد توضیحات سفارش خود برای ما اطلاعات اکانت شخص مورد نظرتان را وارد نمایید.

اکانت اسپاتیفای پرمیوم
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن