اکانت د گریت کورسیز The Great Courses Plus

اکانت گریت کورسیس

این اپلیکیشن برای ارائه برنامه های آموزشی طراحی می شود.

اکانت گریت کورسیس با ساده ترین روش ها پریمیوم سازی می شود. این اپلیکیشن برای ارائه برنامه های آموزشی طراحی می شود. The Teaching Company توسعه و انتشار این برنامه را بر عهده گرفته و این برنامه را به عنوان یک پلتفرم آمریکایی دانشجویی و دانش آموزی ارائه می دهد. محتواهای ارائه شده در این پلتفرم توسط برترین اساتید دانشگاه های جهانی تدوین و طراحی شده اند و به همین خاطر اعتبار این برنامه تایید می شود.

این برنامه امکان ورود به هر حوزه مهارتی و آموزشی را برای کاربران فراهم می کند. فن بیان بالا و تجربه تخصصی اساتید حاضر در این کمپانی بر کیفیت آموزش های ارائه شده می افزاید. دوره های آموزشی ارائه شده در این برنامه هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت در اختیار کاربران قرار می گیرند. این روزها خرید اکانت د گریت کورسیس با نام Wondrium  انجام می شود و همه قابلیت های نسخه اولیه این برنامه را به کاربران ارائه می دهد.

4.3
5.67 هزار مرور
 
100 میلیون

بارگیری ها

نوجوان

تاریخچه د گریت کورسیس

این کمپانی در سال 1990 در ایالت متحده راه اندازی شد و مشاور ارشد کمیته کار سنای این کشور بر روند اجرایی آن نظارت داشته است. موسس این کمپانی پس از تماشای یک برنامه آموزشی در دانشگاه هاروارد، ایده اولیه ساخت این پلتفرم آموزشی را ارائه کرده است. سپس استخدام کارشناسان و اساتید برای ارائه برنامه ها و فایل های آموزشی د گریت کورسیس آغاز شد و ضبط دوره ها انجام گرفت. این کمپانی رفته رفته بر فعالیت های خود افزود و تعداد کارکنان و محتواهای مورد نظر را افزایش داد. تغییر نام این پلتفرم در سال 2021 صورت گرفت. در این کمپانی امکاناتی برای دسترسی به فایل های آموزشی کینو لوربر، کرفتسی و… نیز فراهم شده است. این برنامه امکانات وسیعی در اختیار کاربران قرار می دهد. خرید اکانت The Great Courses Plus مزایای بی شماری دارد که نسخه های پریمیوم این برنامه را از نسخه های رایگان متمایز می کند.

قابلیت های استفاده از پلتفرم گریت کورسیس

قیمت اکانت د گریت کورسیس بر مبنای قابلیت های گسترده موجود در این برنامه تعیین شده است. در زمینه ارائه برنامه های آموزشی، دانش و فناوری های کامپیوتری همیشه در معرض توجه قرار دارند. در این حوزه در نظر گرفتن رضایت کاربری و افزایش کیفیت استفاده از این برنامه ها نیز مورد توجه کارشناسان مربوطه قرار دارد. آموزش های موجود در اکانت گریت کورسیس، دسته بندی های به خصوصی دارند و هر یک از آن ها از موارد استفاده به خصوصی برخوردار می باشند. شما می توانید، در این برنامه فایل های آموزشی را به صورت آفلاین دانلود کرده و در دستگاه خود ذخیره سازی کنید. به این ترتیب امکان پخش آفلاین برنامه نیز برای کاربران فراهم خواهد بود. با خرید اشتراک د گریت کورسیس به هزاران برنامه آموزشی در کل دنیا دسترسی خواهید داشت. هر یک از این برنامه های جامع از برترین دانشگاه های دنیا ارائه شده اند. در ادامه با دسته بندی های این فایل های آموزشی بیشتر آشنا خواهید شد.

برنامه های آموزشی د گریت کورسیس

 • آموزش های مفهومی علم و فناوری
 • آموزش های دینی و فلسفه ای
 • آموزش های حوزه زبان آموزی با تنوع وسیع برای یادگیری زبان های اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی و…
 • آموزه های سلامت و ورزش
 • آموزش ها و برنامه های دقیق تغذیه ای
 • برنامه های آموزشی مخصوص جوانان
 • برنامه های موسیقی و هنری با ارائه 71 فایل آموزشی جذاب
 • مهارت های مفید فراغت و سرگرمی برای رده های سنی مختلف
 • آموزش های آشپزی با بیشترین تنوع از فرهنگ های مختلف
 • ارائه برنامه های سفر و گردشگری
 • مهارت های فردی و حرفه ای در عرصه روانشناسی با موضوعاتی مانند غلبه بر ترس، خودشناسی و…
 • آشنایی با دروس شیرین ریاضی توسط برترین اساتید دانشگاهی
 • آموزه های تاریخی
 • فایل های آموزشی اقتصادی و مالی

شرایط استفاده و خرید اشتراک د گریت کورسیس

استفاده از این اکانت های پریمیوم سازی شده نیازمند رعایت برخی شرایط و پارامترهای مهم است. این اکانت ها به صورت کاملا قانونی در اختیار شما قرار گرفته و بر روی آدرس ایمیل مورد نظر اعمال می شوند. اکانت های ارائه شده هک شده یا کرک شده نمی باشند. با خرید نسخه های پریمیوم شده این برنامه، امکانات آن به صورت نامحدود در بازه های زمانی تعیین شده در اختیار افراد قرار می گیرند. مشتریان برای فعال سازی این اکانت ها از فروشگاه های داخلی، باید آدرس ایمیل و اطلاعات خود را در فیلدهای مشخص شده وارد کنند. ریجن های تعیین شده برای این اکانت ها از کشور آمریکا ساپورت می شوند. این اکانت ها از طریق وبسایت های برنامه نیز قابل پشتیبانی خواهند بود.

اکانت های جایگزین دگریت کورسیس

خرید اکانت د گریت کورسیس به شما کمک می کند که از برنامه های آموزشی این پلتفرم استفاده کنید. اما با گسترش روزافزون دانش و فناوری های مدرن، برنامه های دیگری نیز با چنین قابلیت هایی ارائه شده اند که به عنوان جایگزین برنامه د گریت کورسیس مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

 • اکانت لیندا
 • اکانت های سایت لینکدین
 • اکانت های مستر کلاس
 • اکانت کورس هیرو

با خرید اکانت The Great Courses Plus با هیچ محدودیتی آموزشی رو به رو نخواهید شد. هر یک از برنامه های جایگزین این پلتفرم، محدودیت ها و نقاط ضعفی دارند که کاربران را در استفاده از آن ها دچار مشکل می کنند.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص برنامه تخصصی Wondrium  اطلاعاتی به دست آوردید. نام جدید این برنامه بر اساس قابلیت های جدید ارائه شده در آن انتخاب شده است. قیمت اکانت د گریت کورسیس نیز بر اساس بازه های زمانی استفاده از آن تعیین می شود. دوره های آموزشی و سخنرانی های دانشگاهی ارائه شده در این پلتفرم مورد توجه  خیل عظیمی از محصلین در همه جهان قرار گرفته است و به همین خاطر استفاده از این سرویس در سال های اخیر بین المللی شده است. برای خرید این اکانت ها می توانید، با ساده ترین روش ها از طریق یک آدرس ایمیل اقدام کنید.

سوالات متداول

جهت خرید اکانت The Great Courses Plus می‌توانید به وبسایت رسمی آن مراجعه کنید و از قسمت “ثبت‌نام” عضو شوید. همچنین، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاینی مانند Amazon و iTunes برای خرید اکانت استفاده کنید.

هزینه اکانت The Great Courses Plus بسته به نوع طرح انتخابی شما متفاوت است. طرح‌های ماهانه و سالانه قابل دریافت هستند و هزینه آن‌ها به ترتیب حدود $20 و $180 می‌باشد.

بله، اکانت The Great Courses Plus قابلیت لغو عضویت را دارد و شما می‌توانید در هر زمان که خواستید از این سرویس صرف نظر کنید.

تمامی کلاس‌های The Great Courses Plus به صورت ضبط شده ارائه می‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها را در هر زمانی که خواستید تماشا کنید.

پس از خرید اکانت The Great Courses Plus، شما می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آن به کلاس‌های آن دسترسی پیدا کنید. همچنین، شما می‌توانید از طریق کانال‌های بیرونی مانند Amazon Prime و Roku نیز به کلاس‌های The Great Courses Plus دسترسی پیدا کنید.

اکانت گریت کورسیس
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن