اکانت تیدال Tidal

خرید اکانت تیدال

در حال حاضر 70 میلیون ترک آهنگ در برنامه تایدال وجود دارد و 250 هزار موزیک ویدیو در بخش های مختلف آن بارگذاری شده اند.

اکانت تیدال در یک شرکت نروژی در سال 2014 برای اولین بار راه اندازی شد. از آن زمان تاکنون برنامه تایدال به یکی از برترین پلتفرم های استریم و پخش موسیقی تبدیل شده است و در 61 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این سرویس با همکاری و فروش سهام به برخی از ستاره های موسیقی مانند جی زی، به جهانیان معرفی شده است.

در حال حاضر 70 میلیون ترک آهنگ در برنامه تایدال وجود دارد و 250 هزار موزیک ویدیو در بخش های مختلف آن بارگذاری شده اند. این برنامه از بسیاری از زبان های زنده دنیا و موسیقی های مربوط به هر یک پشتیبانی می کنید.

4/1
۳۱۹ هزار مرور
 
10میلیون

بارگیری ها

نوجوان

ساختار کلی اکانت تایدال

دومین ویژگی در رابطه با کیفیت پخش فایل های موسیقی تیدال مطرح می شود که در قیاس با پلتفرم اسپاتیفای بسیار بهتر است. این برنامه برای کسانی که شنوایی حساسی دارند، بسیار مناسب است. البته برخی از افراد کیفیت بالاتر سرویس استریم و پخش تیدال را در قیاس با سایر پلتفرم ها درک نمی کنند.

شما می توانید، از این پلتفرم برای استفاده در سینمای خانگی یا هدفون نیز بهره مند شوید. به این ترتیب لذت شنیدن موسیقی محبوب خود را افزایش خواهید داد. این پلتفرم با ورود به دنیای موسیقی، هنجار شکنی کرده و تغییرات وسیعی در این عرصه به وجود آورده است.

کیفیت بالای فایل های موسیقی در تیدال

با خرید اکانت تیدال از کیفیت بی نظیر پخش فایل های موسیقی در این برنامه لذت خواهید برد. با افزایش کیفیت فایل های موسیقی، بسیاری از آکوردها و بیت های موسیقی مورد نظر شما بهتر نمایان می شوند؛ در صورتی که اگر همین موسیقی را با کیفیتی پایین تر گوش دهید، بخش های مهمی از آهنگ را از دست خواهید داد.

فایل های موسیقی پخش شده در این برنامه با فایل مستر شده آهنگسار تطابق دارد. با استفاده از این برنامه شما به نسخه های اصلی فایل های موسیقی دسترسی خواهید داشت. کیفیت مستر موسیقی همیشه مورد توجه موزیسین های حرفه ای بوده است. برای ایجاد چنین قابلیتی در ساختار تیدال، کمپانی ام کیو ای همکاری وسیعی با این پلتفرم داشته و از پلن تریدال های فای پلاس برای ایجاد این قابلیت استفاده کرده است.

برخی از فایل های موسیقی پخش شده در تیدال توسط سورس های اصلی و آهنگساز اثر در تیدال بارگذاری می شوند که اعتبار برنامه را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. برای استفاده از این قابلیت باید به دنبال مجموعه M در این برنامه بگردید. به این ترتیب آهنگ هایی که با این میزان کیفیت در برنامه وجود دارند، نمایش داده می شوند.

نکات خرید اکانت تایدال هایفای پلاس

پیش از خرید هر برنامه ای باید با قوانین موجود در فروشگاه های آنلاین مربوطه آشنایی داشته باشید. این نسخه ها به صورت مستقیم بر روی ایمیل شما خریداری می شوند. در نظر داشته باشید، برای شارژ مجدد این برنامه باید به سختگیری های کمپانی اصلی دقت کنید. اکانت های دریافت شده قابلیت شارژ مجدد را ندارند. به همین خاطر در صورتی که بخواهید، مدت زمان بیشتری از برنامه استفاده کنید، باید یک اکانت جدید تاسیس کرده و برنامه را در آن دنبال کنید.

بررسی انواع اکانت های رسمی برنامه تیدال

برای خرید اکانت Tidal باید با نسخه های مختلف و انواع اکانت های این برنامه آشنایی داشته باشید تا استفاده بهتری از این پلتفرم حرفه ای پخش موسیقی به عمل آورید. در این برنامه دو اکانت تیدال هایفای و تیدال هایفای پلاس مورد استفاده کاربران قرار می گیرند که هر یک از آن ها با قابلیت های منحصر به فردی به کار برده می شوند.

در این میان اکانت های هایفای پلاس، کیفیت بالای پخش موسیقی را برای شنوندگان به ارمغان می آورند. در این اکانت نسخه های استودیویی موزیک ها در دسترس کاربران قرار دارند. اما در تیدال هایفای این قابلیت وجود ندارد و آخرین کیفیت پخش موسیقی 1400 بیت ریت است.

البته با خرید اکانت تایدال در هر یک از نسخه های یاد شده، به همه قابلیت های برنامه به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. اما قابلیت های پخش موسیقی با کیفیت مستر تنها در نسخه تیدال پلاس هایفای وجود دارد.

نقاط قوت برنامه تیدال

خرید اکانت تایدال پریمیوم  شما را به دنیای وصف ناپذیر موسیقی و هنر متصل می کند. با استفاده از سرویس حرفه ای تایدال برای پخش موسیقی، امکان دانلود و پخش فایل های موسیقی را به صورت آفلاین نیز خواهید داشت. به این ترتیب استفاده از این برنامه بسیار ساده تر خواهد شد.

خرید اشتراک تایدال به شما این امکان را می دهد که از این برنامه در هر سیستم عاملی استفاده کنید. همچنین شما می توانید، این برنامه را به صورت همزمان در چند دستگاه مورد استفاده قرار دهید و به صورت خانوادگی از آن استفاده کنید. قیمت اکانت تیدال در قیاس با رقبای این برنامه، مناسب تر است.

جمع بندی

استفاده از پلتفرم های جدید پخش موسیقی این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد، که بیشترین استفاده را از ساعات اوقات فراغت خود برای گوش فرا دادن به هنر موسیقی داشته باشید. در این میان تیدال با ارائه چند نسخه رسمی از برنامه پخش و استریم موسیقی خود، مخاطبین بی شماری در سر تا سر دنیا دارد. اگرچه استفاده از اکانت رایگان tidal هزینه ای برای کاربران به دنبال ندارد، اما قابلیت های متعدد نسخه های غیر رایگان برنامه همواره در معرض توجه بوده اند.

سوالات متداول

برای خرید اکانت تایدال ، می‌توانید به وبسایت رسمی تایدال مراجعه کرده و یا از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر استفاده کنید.

خرید اکانت تایدال
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن