اکانت ویسکو VSCO

خرید اکانت VSCO

اکانت VSCO برای ادیت و ویرایش تصاویر در تلفن همراه به کار می رود.

اکانت VSCO برای ادیت و ویرایش تصاویر در تلفن همراه به کار می رود. عملکرد آن مشابه با برنامه هایی مثل اینشات، پیکسارت و… است. در این برنامه قابلیت های بسیاری وجود دارد که سبب محبوبیت آن در میان مشتریان شده است. تصاویر ادیت شده این اپلیکیشن با هشتگ وی اس سی او ارائه می شوند.

در ساختار این برنامه یک دوربین نیز به کار رفته که به صورت مجزا از دوربین خود تلفن همراه عمل می کند. ساز و کار آن مشابه با برنامه اسنپ چت است! با این تفاوت که این برنامه قابلیت ویرایش عکس ها را نیز برای کاربران خود فعال کرده است.

4.0
1.32 هزار مرور
 
100 میلیون

بارگیری ها

نوجوان

اکانت VSCO برای ادیت و ویرایش تصاویر در تلفن همراه به کار می رود. عملکرد آن مشابه با برنامه هایی مثل اینشات، پیکسارت و… است. در این برنامه قابلیت های بسیاری وجود دارد که سبب محبوبیت آن در میان مشتریان شده است. تصاویر ادیت شده این اپلیکیشن با هشتگ وی اس سی او ارائه می شوند.

در ساختار این برنامه یک دوربین نیز به کار رفته که به صورت مجزا از دوربین خود تلفن همراه عمل می کند. ساز و کار آن مشابه با برنامه اسنپ چت است! با این تفاوت که این برنامه قابلیت ویرایش عکس ها را نیز برای کاربران خود فعال کرده است.

ویژگی های سرویس ویسکو

کمپانی وی اس سی او در سال 2011 از کالیفرنیا وارد عرصه های ادیتوری عکس شد. برخی از ویژگی های عملکردی این برنامه به شرح زیر می باشند:

  • تعادل در رنگ بندی سفید
  • قابلیت تصویربرداری با فرمت های مختلف
  • قابلیت تعیین سرعت شاتر دوربین برنامه
  • قابلیت تصویر برداری با فرمت های مختلف
  • ابزارهای سایه و روشن تصاویر که در بخش های مختلف به کار رفته اند.
  • تنظیمات رنگ برنامه وی اس سی او
  • برخورداری از شبکه اجتماعی فعال

موارد استفاده از اکانت VSCO

خرید و استفاده از این برنامه به علاقه مندان عرصه ادیتوری تصاویر توصیه می شود. کسانی که به عکاسی علاقه دارند نیز استفاده های بسیاری از این سرویس به عمل می آورند. این برنامه برای ایجاد بهترین عکس های هنری مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اکانت VSCO خدمات و امکانات وسیعی در قالب این برنامه در اختیار شما قرار می دهد. شبکه های اجتماعی مربوط به این برنامه از سه بخش اساسی تشکیل شده اند که استفاده از برنامه را ساده تر می کند. پروفایل، فید و دیسکاور از مهمترین بخش های آن به شمار می روند. ساز و کار بخش های مربوط به اکسپلور برنامه در شبکه های اجتماعی مشابه با اینستاگرام طراحی شده است.

نکات خرید برنامه ویسکو

برای خرید این برنامه باید به دنبال یک فروشگاه معتبر بگردید. در این عرصه باید مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید. هکرها و کلاهبرداران همواره در این عرصه نسخه های تقلبی و کرک شده دیسکو را ارائه می دهند. برخی از نسخه های تقلبی، قالب و شکل و ظاهر این برنامه را دارند و به صورت کپی شده در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

پس از خرید این برنامه توانایی تغییر اطلاعات کاربری را خواهید داشت. این برنامه با قابلیت های نسخه پریمیوم در اختیار کاربران قرار می گیرد. کاربران پس از خرید برنامه می توانند، بر روی هر دستگاهی از قابلیت های دیسکو استفاده کنند. این برنامه توسط فروشگاه ارائه دهنده مرتبا پشتیبانی می شود. به همین خاطر در استفاده از قابلیت های آن هیچ محدودیتی برای کاربران نخواهد داشت. پس از سفارش برنامه تا 24 ساعت اکانت خود را از پشتیبانان سایت دریافت خواهید کرد.

قابلیت های وسیع اکانت غیر رایگان ویسکو

خرید اکانت ویسکو مزایای بی شماری برای کاربران حرفه ای این برنامه به ارمغان می آورد. دانلود این برنامه به سهولت انجام می شود و از هم اکنون می توانید، آن را از فروشگاه های مختلف دانلود کنید. اما خرید اکانت برنامه، امکانات بیشتری برای ادیت تصاویر در اختیار شما قرار می دهد. در اکانت های غیر رایگان فیلترهای بیشتر و افکت های متعددی ارائه می شوند که فضای کاربری برنامه را جذاب تر خواهند کرد.

حالت های دیفالت کمپانی اصلی وی اس سی او نیز در این برنامه اعمال می شوند. به جز امکانات ادیتوری، دسترسی به چلنج ها و برنامه های آموزشی وی اس سی او نیز با خرید اکانت ویسکو برای مشتریان نمایش داده می شوند. پلن های ممبرشیپ این برنامه نیز در دسترس مشتریان قرار دارند.

مزایای استفاده از شبکه های اجتماعی برنامه ویسکو

قیمت اکانت VSCO در قیاس با امکانات متعددی که در اختیار کاربران قرار می دهد، بسیار مناسب تعیین شده است. هر یک از بخش های این برنامه حرفه ای مزایای بی شماری برای کاربران به همراه می آورند. هر یک از تصاویری که در شبکه های اجتماعی ویسکو بارگذاری می شوند، با اطلاعات دقیقی در اختیار کاربران قرار می گیرند. شما می توانید، با مراجعه به شبکه اجتماعی مربوط به برنامه، تصاویری که توسط کاربران ذخیره سازی شده اند را مشاهده و یا آپلود کنید. هر یک از تصاویر به سهولت در این شبکه بارگذاری می شوند. به علاوه شبکه اجتماعی مربوط به ویسکو، چالش های دوره ای را برای کاربران تعیین می کند که امکان شرکت در آن ها برای همه کاربران و مشترکین نسخه های پریمیوم برنامه وجود دارد.

مزایای ادیت تصاویر با برنامه دیسکو

خرید اکانت ویسکو، حالت های پیش فرض خارق العاده ای برای کاربران به همراه می آورد. تغییر تنظیمات حالت های پیش فرض نیز در این برنامه میسر می باشد. هر یک از ابزارهای به کار رفته در این برنامه بسیار پیشرفته و مدرن هستند و به سهولت مورد استفاده قرار می گیرند.

مقایسه تصاویر قبل و بعد از ویرایش نیز در این برنامه کاربردی میسر می باشد. شما می توانید، با استفاده از این قابلیت ها، عملکرد ادیتوری خود را بهبود ببخشید. بیشتر از 200 حالت از پیش آماده شده برای ادیت عکس در این برنامه تعریف شده که کیفیت و کارایی آن را افزایش می دهند. قالب های آماده برنامه برای حالت های کلاسیک فیلم نیز قابل استفاده می باشند.

با خرید اکانت VSCO تمامی افکت های غیر رایگان برنامه نیز قابل استفاده خواهند بود. حالت های پیش فرض برنامه نیز به صورت اضافه در اختیار کاربران قرار گرفته و به صورت دوره ای از سوی سایت اصلی بارگذاری می شوند.

جمع بندی

قیمت اکانت VSCO نسبت به سایر برنامه های ادیتوری تصاویر پایین تر تعیین شده؛ در مقابل امکانات گسترده این برنامه نیازهای ادیتوری مشتریان را برطرف می کند. این برنامه برای ساخت زیباترین تصاویر هنری، پرتره های عکاسی و… مناسب است. این برنامه محیط کاربری ساده ای دارد و به همین خاطر استفاده از آن نیازی به آموزش خاصی ندارد. برای خرید اکانت ویسکو باید مدت زمان اشتراک خود را مشخص کنید. بر اساس مدت زمان استفاده از برنامه، هزینه خرید آن تعیین می شود.

سوالات متداول

 با داشتن اکانت VSCO، شما می‌توانید به ابزارهای حرفه‌ای ویرایش عکس دسترسی پیدا کنید، فیلترهای بیشتری را استفاده کنید و عکس‌های خود را به سادگی با دیگران به اشتراک بگذارید.

بله، خرید اکانت VSCO ارزش خرج کردن را دارد، زیرا با داشتن این اکانت، شما می‌توانید به ابزارهای حرفه‌ای ویرایش عکس دسترسی پیدا کنید، فیلترهای بیشتری را استفاده کنید و عکس‌های خود را به سادگی با دیگران به اشتراک بگذارید.

قیمت خرید اکانت VSCO به تعداد ویژگی‌های مورد نظر شما بستگی دارد. با این حال، قیمت بسته‌های VSCO در حدود 30 تا 60 دلار است.

بله، برای خرید اکانت VSCO نیاز به کارت اعتباری دارید. شما همچنین می‌توانید از روش‌های پرداخت دیگری همچون PayPal استفاده کنید.

بله، خرید اکانت VSCO بدون خطر است، اما باید از فروشنده اطمینان حاصل کنید که اکانتی که خریداری می‌کنید، قانونی است و هیچ گونه مشکلی ندارد.

خرید اکانت ویسکو
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن