اکانت یوتیوب پرمیوم YouTube Premium

خرید اکانت یوتیوب

پلتفرم های یوتیوب و یوتیوب موزیک از پر طرفدارترین پلتفرم های کمپانی گوگل می باشند.

بدون شک می توان پلتفرم یوتیوب را جز بهترین سرویس های اشتراک ویدئو به شمار آورد، که امروزه به یکی از منبع درآمدهای افراد یوتیوبر هم مبدل شده است. در حقیقت باید سرویس یوتیوب را بزرگ ترین سایت اشتراک محتوای ویدئویی به شکل رایگان حساب کرد. جایگاه این سایت به میزانی افزایش پیدا کرده، که رتبه الکسا این سایت بعد از وب سایت گوگل قرار گرفته است. در صورتی که می خواهید به صورت دقیق متوجه شوید که به چه دلیل باید برای خرید اکانت یوتیوب پرمیوم اقدام نمایید، باید ابتدا بدانیم یوتیوب چیست.

بدون شک یوتیوب از بزرگترین پلتفرم های پخش فیلم و ویدیو به صورت آنلاین در سطح اینترنت می باشد که ویدئوهای خود را به شکل رایگان و فیری در اختیار مخاطبانش می گذارد. ولی در حقیقت این پلتفرم به صورت کاملا رایگان نیست و تلاش می کند با قرار دادن تبلیغات در میان ویدیوهایش این سرویس دهی رایگان را تا حدودی جبران نماید. به جز تبلیغاتی که در بعضی موارد  آزار دهنده هستند، محدودیت های دیگری هم اعمال می شود.

 

4٫5

4٫4 میلیون مرور

1میلیارد

بارگیری ها

نوجوان

در همین چند سال اخیر این کمپانی سرویس YouTube Red را به کاربران معرفی کرد که در حال حاضر اسم این سرویس خاص به اشتراک یوتیوب پرمیوم تغییر کرده است. به راحتی می توان با خرید اکانت YouTube Premium  همه این تبلیغ ها و محدودیت های یوتیوب را از بین برد.

مزایای خرید اکانت یوتیوب پرمیوم

 • امکان تمدید و شارژ کردن اکانت 
 • دسترسی آسان به سرویس یوتیوب موزیک با خرید یوتیوب پرمیوم
 • قابلیت نمایش ویدیو بدون تبلیغات آزار دهنده
 • امکان استفاده راحت و دسترسی در همه پلتفرم ها
 • اضافه شدن امکان دانلود فیلم و ویدئو ها
 • قابلیت پخش فیلم در بک گراند گوشی همراه ( زمانی که از سایر برنامه ها استفاده می کنید، یا در هوم اسکرین موبایل نیستید )
 • قابلیت دسترسی آسان و استفاده از قسمت  YouTube Originals محتوای اختصاصی و فیلم و سریال های یوتیوب

خرید اشتراک پریمیوم یوتیوب موزیک ارزان و با تحویل فوری

پلتفرم های یوتیوب و یوتیوب موزیک از پر طرفدارترین پلتفرم های کمپانی گوگل می باشند که می توان به شکل رایگان از این پلتفرم ها استفاده کرد، ولی پلتفرم های رایگان محدودیت هایی نیز دارند. با پریمیوم سازی اکانت یوتیوب و مبدل کردن اشتراک تان به  یوتیوب پریمیوم تمامی این محدودیت ها نیز کنار گذاشته می شوند. علاوه بر این نکته قابل ذکر این است که در حقیقت با خرید  یوتیوب فمیلی ، هیچ احتیاجی به خرید اکانت یوتیوب موزیک نیست، زیرا این سرویس ها با اسم پریمیوم و در یک قالب ارائه می شوند. در این ادامه این گزارش از سایت اکتیو به اکانت YouTube Music  و این که آیا اصلا خرید این اشتراک ارزش دارد یا خیر می پردازیم.

نکات مهم قبل از خرید اکانت YouTube Premium

 • پیش از خرید اکانت YouTube Premium ارزان و قانونی باید به تمامی نکات زیر توجه داشته باشید:
 • با خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب موزیک، این اشتراک روی ایمیل شخصی تان فعال سازی می شود.
 • فعال کردن و شارژ اکانت یوتیوب شما به وسیله روش فمیلی انجام می شود.
 • این سرویس دقیقا شبیه به ورژن رایگان به وسیله IP هر کشوری امکان دسترسی دارد.
 • بعد از خرید یوتیوب فمیلی، لینک فعال سازی اکانت به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود.
 • برای فعال کردن اشتراک هیچ احتیاجی به پسورد اکانت شما نخواهد بود.
 • امکان دارد ارسال این ایمیل برای شما تا بیست و چهار ساعت طول بکشد.
 • نباید اکانت YouTube Premium روی  ایمیل شما فعال باشد.
 • نباید اکانت اکتیو شما عضو یک فمیلی دیگر باشد.
 • در صورت قبول نکردن دعوت، فرستادن لینک دعوت به صورت مجدد، فقط سه بار امکان پذیر است.

آیا خرید یوتیوب پرمیوم ارزش دارد؟

اگر بخواهیم صادقانه به این سوال شما پاسخ دهیم، باید گفت که این به دفعات و نوع استفاده فرد از این سرویس وابسته است. در واقع گوش دادن به موسیقی از یوتیوب و ماندن مدام در این برنامه کار دشواری است. کمتر کسی وجود دارد که بخواهد در زمان گوش دادن آهنگ، درون این برنامه بماند و به دیگر برنامه های گوشی خود سر نزند. به همین دلیل خرید اشتراک پرمیوم یوتیوب در چنین مواقعی به شدت توصیه می شود؛ تا هم درگیر چنین مشکلاتی نباشیم و هم بتوانیم بدون مشاهده تبلیغات آزار دهنده از دیدن ویدئوها و گوش دادن به آهنگ مورد علاقه لذت ببریم.

سوالات متداول

برای خرید اکانت یوتیوب موزیک، شما می‌توانید به سایت‌های مختلفی مراجعه کنید که این خدمات را ارائه می‌دهند و قیمت‌های مختلفی نیز دارند. در هر صورت، بهتر است قبل از خرید، اطمینان حاصل کنید که فروشنده از نظر قانونی و مالی معتبر و قابل اعتماد است.

اکثر فروشندگان اکانت یوتیوب موزیک معتقدند که فروش این اکانت‌ها قانونی است. با این حال، برخی از فروشندگان اکانت هایی با روش پرداخت نامناسب و غیرمجاز را به کاربران ارائه می‌دهند که بهتر است پیش از خرید، شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از اکانت یوتیوب موزیک را بررسی کنید.

بله خرید اکانت یوتیوب موزیک معمولاً ارزان‌تر از خرید اشتراک ماهیانه است. با این حال، باید توجه داشت که در اکثر موارد این ممکن است به دلیل این باشد که حقوق نمایندگان آنلاین و هنرمندان به صورت کامل تامین نشده باشد و یا پرداخت اکانت با روش های غیر مجاز صورت گرفته باشد.

یوتیوب موزیک دو نوع اشتراک دارد: اشتراک معمولی و اشتراک خانوادگی. در اشتراک معمولی، فقط یک کاربر قادر به استفاده از امکانات یوتیوب موزیک است، اما در اشتراک خانوادگی، تا ۶ نفر از اعضای خانواده قادر به استفاده از این امکانات هستند.

برای خرید اشتراک خانوادگی یوتیوب موزیک، باید برای شروع یک گروه خانوادگی ایجاد کنید. پس از ایجاد گروه، شما به عنوان سرپرست گروه می‌توانید اعضای دیگری را به آن دعوت کنید و آن‌ها نیز قادر به استفاده از امکانات یوتیوب موزیک خواهند بود.

بله، شما می‌توانید از یک اکانت یوتیوب موزیک برای گوش دادن به موسیقی در دستگاه‌های مختلف استفاده کنید. برای این کار، باید از طریق حساب کاربری خود در یوتیوب موزیک در دستگاه مورد نظر وارد شوید.

اکانت یوتیوب موزیک
سبد خرید
ورود | ثبت نام
به بالای صفحه بردن